Recenze: Grid Wallet nyní s 10% slevou

k

Klasické peněženky, které se sotva vejdou do kapsy, se stávají poněkud staromódní. Místo nich se začaly dostávat na trh moderní, jednoduché peněženky, které působí elegantně a vejdou se do kapes od kalhot, ale pohodlně zapadnou i do náprsní kapsy od saka. Dnes se na jednu takovou moderní peněženku podíváme. Představujeme Grid wallet.

 

Společnost Grid wallet se specializuje na stylové peněženky pro mladší generace. Vybírat si můžete z několika provedení. Ať už preferujete hliníkový, karbonový či titanový materiál, Grid nabízí všechny varianty, a to nezmiňujeme široký výběr barevného provedení.

Jednoduchá peněženka jako módní doplněk

Do peněženky ukryjete až 12 karet a nespočet papírových bankovek.

Další plusový bod získává společnost za celoživotní garanci vrácení peněz / zaslání nové peněženky v případě zničení “walletky”.

[do_widget id=colormag_featured_posts_slider_widget-27]

To v praxi znamená, že si nemusíte lámat hlavu s tím, když se vám peněženka nějakým nedopatřením rozbije, protože si můžete zažádat o novou a nebo si vyžádat peníze zpět.

K doručení můžete využít standartní mezinárodní službu, se kterou bude doručení trvat 7 – 14 dní a naúčtují si navrch $5. Zvolit si můžete i expres přepravu do 5 dní, za kterou si opět něco připlatíte.

Stylová peněženka Grid Wallet se vám vejde i do zadní kapsy od kalhot

Mezi platebními metodami naleznete možnost platit kartou (Visa / MasterCard) nebo PayPal.

Plusy
  • celoživotní záruka
  • široký výběr materiálu a barev
  • 10% sleva přes Tvojechvilka.cz
  • jednoduchá, stylová peněženka
  • důvěryhodná společnost s vynikajicí reputací
  • vhodný vánoční dárek
Mínusy
  • pouze eshop

 

10% sleva pro čtenáře Tvojechvilka

Ve spolupráci s Grid Wallet vám přinášíme 10% slevu na všechny produkty společnosti Grid Wallet. Stačí přejít na oficiální stránku skrze náš odkaz zde! a nakupujte s 10% slevou!

 

Shrnutí

Grid wallet představuje moderní peněženku, kterou Váš partner velmi ocení. Celoživotní záruka, 10% sleva a široký výběr působí zní opravdu slibně. Ať už chcete partnera překvapit k Vánocům nebo na jeho narozeniny, grid wallet bude ta pravá volba.

 

Objednat peněženku

 

Tvojechvilka.cz