Jak bydlí Lucka Vondráčková? Obklopila se luxusem a přírodou

od Nikol Kolomazníková
   2 minuty čtení
bydleni lucie vondrackove

Zdroj: Nextfoto

Oblíbená česká zpěvačka Lucie Vondráčková je stále v jednom kole. Pokud se zrovna nenachomýtne k natáčení nějakého filmu či seriálu nebo nepracuje na nějakém novém songu, věnuje svůj volný čas zvelebování domova. V poslední době se svými fanoušky na sociálních sítích sdílela především svoji zálibu v interiérovém i exteriérovém designu.

Po rozvodu s Tomášem Plekancem se Lucka definitivně usadila v Čechách. Koupila si dle Aha! dům v pražské Libuši a hned se pustila do jeho zvelebování, aby byl k jejímu obrazu. Lucie se z něho rozhodla vytvořit takový malý ráj na zemi nejen pro sebe, ale především pro své děti.

Všechno si dělá podle sebe

Není tajemstvím, že si Lucie do zařizování domu nenechá příliš mluvit. Vzhledem k tomu, že si všechno dělá podle sebe, se není čemu divit, že úpravy trvají trošku déle. Lucie se ale nikam nežene, rozhodně nemá kam spěchat.

V jejím sídle převažují zejména přírodní materiály. Lucie Vondráčková se nadchla do dřeva, nechybí ale ani cihly nebo kámen. Všechny změny konzultuje s odborníky, kteří tomu rozumí a dobře vědí, co dělají. Rekonstrukci už má za sebou nejen vnitřek, ale také vnějšek domu.

Zahrada s dvorkem a květinovými záhony

Lucie si užívá luxus nejen za dveřmi svého domu, ale luxusem se obklopuje i na zahradě. Nemalá zahrada, která je součástí jejího sídla, disponuje dvorkem s nádhernými květinovými záhony, mezi kterými se jako dominanta tyčí velký zapuštěný bazén. V tom si Lucie společně se svými dětmi určitě užije spoustu zábavy.

Lucie Vondráčková se netají tím, že k přírodě měla vždycky velmi blízko. Snaží se žít v souladu s přírodou, což se projevuje nejen na zahradě, ale také právě v přírodních prvcích, které se nachází uvnitř jejího domu.

Je zamilovaná?

Lucie ráda se svými fanoušky sdílí střípky ze svého osobního života. Těm všímavějším proto nemohl uniknout fakt, že jí to v poslední době opravdu velmi sluší a úsměvy rozdává na všechny strany.

Vyrojily se proto otázky, jestli zatím náhodou nebude láska. Před pár dny totiž tiskem proběhla zpráva, že by Lucie měla být po delší době opět zadaná.

Sama zpěvačka nový vztah nepopírá, ba naopak přiznala, že si to užívá. Promluvila o stavu zamilovanosti, který je podle ní tím nejhezčím obdobím.

Zdroj: Aha!, OnlyU

Autor: Natálie Kabourková

Související články