1 ze 4 Čechů pečuje o své blízké,10 z 10 si to může usnadnit s HARTMANN HOME

   3 minuty čtení
Zeny

Zdroj: HARTMANN-RICO a.s.

Péče o blízkého s inkontinencí může být náročná a když se k tomu přidá ještě nákup a vyzvedávání inkontinenčních pomůcek, máte o práci postaráno. Služba HARTMANN HOME vám usnadní objednávku na poukaz od lékaře a doručí vám pomůcky MoliCare ZDARMA až domů. Přečtěte si, jak si usnadnit život.

Proč se tahat s těžkými balíky, když nemusíte

Obstarání předepsaných inkontinenčních pomůcek od lékaře může být často komplikované – když je balení vložek, kalhotek, inkontinenčních plen nebo podložek velké a vy nemáte auto, nebo sami máte sníženou pohyblivost. Služba HARTMANN HOME od jednoho z největších výrobků inkontinenčních pomůcek a profesionální kosmetiky – společnosti HARTMANN – vám proto chce usnadnit nejen objednávání potřebných pomůcek, ale i jejich doručení až domů, a to přímo od výrobce. Nemluvě o diskrétnosti objednávky i doručení. Stačí si připravit klasický poukaz nebo ePoukaz od lékaře a zavolat na službu HARTMANN HOME, případně nahrát poukaz online a čekat na dovoz pomůcek zdarma až domů. Jak to funguje?

Jak objednat inkontinenční pomůcky na předpis s HARTMANN HOME?

Inkontinenční pomůcky na předpis můžete díky HARTMANN HOME objednat telefonicky, nebo online. Využít k tomu můžete ePoukaz, což je elektronická forma poukazu na inkontinenční pomůcky, který vám vystaví váš lékař a přijde vám na mobil jako klasický eRecept. Poukaz obsahuje unikátní kód, který zadáte při objednávce na stránkách HARTMANN HOME.

Zena

Zdroj: HARTMANN-RICO a.s.

Objednávka s ePoukazem je snadná:

  1. Zaregistrujete se na e-shopu HARTMANN direct.
  2. Zadáte kód ePoukazu do pole „Mám ePoukaz“.
  3. Vyberete si požadované pomůcky z katalogu.
  4. Vyberete si způsob platby a doručení.
  5. Odešlete objednávku a pomůcky vám obvykle dorazí do 2. pracovního dne, a to zcela ZDARMA.

TIP: Pokud si nejste jisti, jaké pomůcky si vybrat, nebo jak vyplnit formulář, neváhejte kontaktovat zákaznický servis HARTMANN HOME na čísle 800 100 150.

Další cestou je objednávka skrz papírový poukaz, jehož platnost je 30 dní a spáruje se pomocí rodného čísla pacienta. Vyplníte způsob platby a doručení, které vám vyhovuje, a pomůcky jsou obratem u vás.

Zboží z více poukazů vám HARTMANN HOME doručí v jedné zásilce, ale každý z nich musíte vyplnit zvlášť.

Zena

Zdroj: HARTMANN-RICO a.s.

3 tipy pro usnadnění péče o inkontinentního blízkého

Péče o inkontinentního člověka je náročná, a proto vám HARTMANN nabízí podporu. Operátoři na lince vám rádi poradí s výběrem pomůcek a s objednávkou a na webu HARTMANN direct najdete mnoho užitečných informací a materiálů o lehké až těžké inkontinenci a péči o inkontinentní osoby.

Lehce se to řekne, ale zkuste do péče o blízkého zapojit i širší rodinu a přátele. Využijte dostupné sociální služby – existuje mnoho organizací, které nabízí pomoc a podporu lidem s inkontinencí a jejich pečujícím. Nebojte se požádat o pomoc a usnadnit si péči s chytrými službami, jako je HARTMANN HOME, není to žádná ostuda. Právě naopak.

Co říkají o službě HARTMANN HOME pacienti a pečující?

Službu jsem využila z důvodu. že se pohybuji o berlích.

Když jsem objevila při hledání kalhotek, které nechám manželovi předepsat tentokrát, tuto službu, přišlo mi to jako praktické řešení, ze nemusím nikam chodit.

Nemám řidičský poukaz a zásilka na 3 měsíce je dost objemná. Neunesla bych jí. Jsem ráda, že tuto službu poskytujete. Díky !

Související články