Vendula Pizingerová na dovolených s manželem opouští svou komfortní zónu. Teď je bez něj v Turecku

od Soňa Jiroutová
   2 minuty čtení
Vendula Pizingerova

Zdroj: Profimedia

Vendula Pizingerová se netají tím, že má ráda cestování. Její dovolené jsou dost často na míle vzdálené představám o dovolené většiny lidí, ale ona si je užívá se vším všudy. Aktuálně se nachází v Turecku.

Jednou z jejích dovolených byl například jemenský ostrov Sokotra, který je doslova mimo civilizaci. Z této dovolené tehdy na svůj instagram sdílela fotky nechutného záchodu s tím, že „to je ještě dobrý“.

Do jejich pokoje jim dokonce vlezla jedovatá stonožka. Naštěstí tam nebylo připojení na internet, tak až doma v Čechách s manželem zjistili, jak moc byla jedovatá.

Není dovolená jako dovolená

Hned na to si střihla dovolenou, která zdánlivě vypadala neškodně, ale cesta autem přes Chorvatsko do Albánie se nakonec trochu zkomplikovala.

„V Albánii, kam jsme původně mířili, jsme byli v podstatě jen na víkend. A to nejen kvůli poruše auta, ale i kvůli počasí, které se v horách strašně zkazilo, byly bouřky, všude blesky. To nechcete s malým dítětem riskovat,“ svěřila se tehdy Vendula pro Super se strastmi, které je potkaly na jedné z jejich pohodových dovolených.

Nezachránila je dokonce ani motorová pila, kterou sebou po zkušenostech se spadlými stromy v Rumunsku její manžel vozí. Taková běžná výbava na dovolenou, že?

Zachránila je však tchyně, která sehnala náhradní díly do auta a poslala je expres za nimi. Je vidět, že jablko nepadá daleko od stromu.

Ale manželé Pizingerovi jsou prostě z trochu jiného těsta a náročné jsou pro ně spíše „normální“ dovolené.

„Pro manžela je paradoxně náročnější ta obyčejná dovolená, kdy jsme strávili dva dny u moře, hrál si s Pepíčkem a pak usnul v osm večer,“ práskla na manžela se smíchem Vendula.

Vendula sice přiznává, že dovolená s mladším manželem jí dává často zabrat, ale zároveň je ráda, že ji to nutí opustit svou komfortní zónu.

Sama tak například svému manželovi dala jako dárek zájezd na Island.

„Josef dělá hezký fotky, a tak mě napadlo, že by si chtěl polární záři vyfotit,“ svěřila se pro Extra.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Vendula Pizingerova (@vendulapizingerova)

Máma na přechodu

Podnikavá Vendula každý týden sdílí své zážitky jako Máma na přechodu. Díky tomu, a také Vendulině instagramu, víme, že se aktuálně nachází v Turecku.

Tentokrát se vydala s kamarádkou Hanou a bez manžela, takže se dá předpokládat, že s nimi není ani motorová pila.

V Turecku si užívá nových zážitků a zejména čerpá sílu z holčičího výletu, který je dle ní občas zapotřebí.

V rámci holčičího výletu si Vendula vyzkoušela canyoning, rafting a troufla si i na skok ze skály.

Kromě toho si v Turecku užívají památky a nakupování. Nejvíce je nadchly výlohy s „opravdovými“ kabelkami Dior a „opravdovými“ značkovýia věcmi, jak píše ve svém týdenním souhrnu Máma na přechodu.

Nejvíce si ale užívá smíchu, a to dokonce tak, že ji z toho prý bolí žebra. Je prostě vidět, že si Vendula umí svůj život užívat naplno!

Zdroj: Super, Instagram, Extra, Lifee

Autor: Soňa Jiroutová

Související články