Čínský horoskop

zodiac.

„Moudrý Buddha uspořádal velkou hostinu, na kterou pozval všechny zástupce zvířecího světa, aby zdůraznil jednotu a rovnost všech bytostí. Jako první se na hostině objevil potkan, za ním buvol, tygr, až přišli všichni pozvaní. Po pozření slavnostní krmě, se Buddha rozhodl všechna zvířata po zásluze odměnit. Dlouho si hostitel lámal hlavu, jak hodovníky obdarovat. Nakonec se rozhodl každému hostu svěřit vládu nad jedním rokem.”

A jakpak to je s jednotlivými znameními a jejich charakteristikou? Stačí se začíst níže a najít si to své znamení podle roku narození…

Krysa (Rok 1948, 1960, 1972, 1984, 1996)

Charakteristika:

Vedou velmi vyčerpávající život. Jsou společenští, ale i velmi chamtiví, své věci si úzkostlivě hlídají. Ke svému životu potřebují velké množství komunikace, touží po úspěchu a vyhledávají jakékoliv příležitosti, jak jej dosáhnout. Přitahují je slabší partneři, kterými mohou pro jejich vlastnosti opovrhovat.

Milostné vztahy – muž:

Pod cudnou skořápkou se ukrývají smyslní lidé, kteří své  první zkušenosti získávají od starších žen. Jsou velmi mužní a život s nimi může být vzrušující, ale pouze za předpokladu, že si budete vychutnávat jejich mužná objetí, rozkoš, doteky a polibky. Bývají skvělými partnery pro život, neboť se o své nejbližší starají, jak nejlépe dovedou.

Milostné vztahy – žena:

Tyto ženy jsou velmi stydlivé, diskrétní a rezervované. Nenechte se však tímto prvním dojmem zmást, neboť to jsou velmi smyslné ženy, jež se ve vztahu snaží být vyrovnané, rozvážné a moudré. Ale pozor! Nikdy těmto ženám nedávejte najevo, že jste k nim ztratili důvěru, mohlo by se stát, že by úplně ztratily chuť k životu. Pokud chcete však získat výjimečnou ženu s jiskřivým pohledem, je žena ve znamení krysy ta pravá pro vás, stačí ji jen zahrnout něžnostmi, polibky, lichotkami a milými slovy.

Buvol (1949, 1961, 1973, 1985, 1997)

Charakteristika:

Jsou to lidé s pevným charakterem a velkou dávkou spolehlivostí, ale i neústupní a pevně držících se svých zásad. Rádi vás vyslechnou a někdy, pokud budou v dobrém rozmaru, vám i dobře poradí. Chcete-li si získat jejich důvěru, musíte si ji nejprve zasloužit. Mají v sobě ukrytou obrovskou schopnost milovat, i když se to na první pohled nezdá, neboť vypadají jako lidé s přísným výrazem a pevně stanovenými morálními zásadami.

Milostné vztahy – muž:

V lásce víc přemýšlí, než se nechávají unášet emocemi. Jsou velmi citliví na doteky, polibky, šimrání, milostná slovíčka a všechny tyto drobnosti si nadmíru užívají, rádi se nechávají  rozmazlovat. Aby se v nich probudila ta pravá mužnost, potřebují k sobě ženu, která se o ně bude láskyplně starat.

Milostné vztahy – žena:

Aby tato žena byla smyslná, potřebuje od muže slyšet ty pravé komplimenty, být rozmazlována a zahrnována něžnými pozornostmi. Než si k tělu pustí muže, vyčkává, pozoruje, a poté si jej samy k sobě přitáhnou…

Tygr (1950, 1962, 1974, 1986, 1998)

Charakteristika:

Jsou to  odvážní, troufalí lidé vytvářející si svoje vlastní pravidla. Postrádají stálost a snadno podléhají chvilkovým rozmarům, chybí jim trpělivost. Vzhledově jsou to velmi krásní lidé, elegantní, originální, vyznačující se dobrým až galantním chováním.

Milostné vztahy – muž:

Tito muži bývají nejkrásnější, nejsilnější a nejoddanější ze všech znamení. Dost často trpí potřebou dobývat a vítězit, ale to není vůbec na škodu. Rádi se nechávají vzrušovat silou polibků a nejrůznějšími něžnostmi. V intimním soužití velmi touží po experimentování a objevování nových věcí.

Milostné vztahy – žena:

Jsou to sice ženy velmi rozhodné, ale na druhou stranu až přehnaně vybíravé. Chcete-li si tuto ženu získat, musíte ji obdivovat a vyjadřovat jí svůj respekt a obdiv. Tyto ženy moc dobře vědí, jakou cenu má láska, a proto si své partnery pečlivě vybírají. Chcete-li si takovou dámu získat, využijte své smyslnosti a šarmu.

Zajíc ( 1951, 1963, 1975, 1987, 1999)

Charakteristika:

Pro svojí citlivou a ohleduplnou povahu si hledají partnera, s kterým by nalezli pocit bezpečí. V jakémkoliv sporu, ale i hádkách se raději drží v ústraní, a raději ustoupí, než aby se pouštěli do rozepře. I když umí dokonale odhadnout lidskou povahu, i přesto je pro ně velmi obtížné prosadit si svůj vlastní názor.

Milostné vztahy – muž:

Milují něžný sex a vůči své partnerce jsou velmi pozorní. Rádi se rozdávají, ale i rádi přijímají. Mazlení nikdy neobejdou, naopak nechají si na něm dost záležet.  Snadno se nechají rozmazlovat a líbat po celém těle…

Milostné vztahy – žena

Ženy v “Zajíci” jsou to nevyléčitelní snílkové. Vyhledávají něžné, pozorné a romantické muže a něžnosti rozdávají takovým způsobem jako nikdo jiný. Moc dobře vědí, co má druhý rád a čemu nikdy neodolá.

Drak (1952, 1964, 1976, 1988, 2000)

Charakteristika:

Draci v sobě ukrývají mimořádnou sílu a energii. Svým osobním kouzlem vás donutí ke změně plánů, jsou to sobečtí, živí lidé, jež na ostatní neberou žádný ohled.

Milostné vztahy – muž:

Jejich soukromý život ovládá sex. Jako otec a manžel bývají převážně věrní, ale není to pravidlem. Jsou štědří, a i když někdy milují až moc rychle a zbrkle, přesto můžou milovat často a dobře.

Milostné vztahy – žena:

Rády si řídí život podle svého, a možná to je i důvod, proč rády muže svádějí. Snadno se pro něco nadchnou, ale i stejně rychle ztrácí zájem. Jejich chování je nepředvídatelné, někdy je vřelé, láskyplné, jindy naopak chladné. Jsou to skvělé partnerky, pokud přehnaně na svůj protějšek nežárlí.

Had (1953, 1965, 1977, 1989, 2001)

Charakteristika:

Hadi jsou stálí, a svých cílů dosahují díky pomalému zdolávání překážek. Jsou to velmi přitažliví lidé, kteří se umí hezky oblékat. Vždy musí být ve středu dění, mají vynikající pozorovací talent. V milostném vztahu se projevují jako sobečtí a žárliví romantici.

Milostné vztahy – muž:

Tito muži pronikají do nejtajnějších míst ženské duše, přináší nejen jistotu, ale i nezapomenutelnou rozkoš. O Hady se můžete vždy opřít, nikdy vás nezklamou. K rodině jsou pevně připoutáni, a vždy musí být hlavou rodiny.

Milostné vztahy – žena:

Za každé situace si zachovávají chladnou hlavu, o své děti se něžně a pozorně starají. Dost často se  schovávají za svůj cudný charakter, i když v jádru svého já se jedná o velmi smyslné osoby. Muži se s nimi cítí v naprostém bezpečí.

Kůň (1954, 1966, 1978, 1990, 2002)

Charakteristika:

Tito lidé mívají velkou sílu a vytrvalost. Jsou spolehliví, ale i unáhlení. Pozor! Nikdy je neignorujte! Rádi se scházejí se svými přáteli a povídají si. V lásce nejsou zas až tolik tolerantní jako třeba v přátelství, ale za top dokážou přijmout i určité kompromisy. Zklamou-li se v lásce, snadno podléhají a utápějí se v sebelítosti.

Milostné vztahy – muž:

Jsou to veselí, uvolnění a inteligentní „týpci“, svůdníci, jež své role dokonale střídají a hrají. V milostných hrátkách rádi experimentují. Své  partnerce umí naslouchat, a jako jedno z  mála znamení také neopovrhnou povídáním si mezi čtyřma očima.

Milostné vztahy – žena:

Ženy ve znamení “Koně” jsou přemýšlivé povahy a po sexuální stránce očekávají velmi mnoho. Rády předstírají a provokují, v sexuální představivosti neznají hranic. Umí vytvářet a vynalézat nové techniky a způsoby milování, takže se s těmito ženami rozhodně nikdy nudit nebudete.

Ovce (1955, 1967, 1979, 1991, 2003)

Charakteristika:

Ovce nemají svojí vlastní osobnost a nechávají se slepě vést, a manipulovat se sebou. K sobě potřebují láskyplného partnera, který by je povzbuzoval a ukázal jim tu správnou cestu. Pokud se objeví nějaké problémy, dávají se rychle na ústup a zbaběle před nimi utečou. Při romantickém sblížení jsou tito lidé velkorysí avšak velmi nespolehliví.

Milostné vztahy – muž:

Jsou otevření, velmi přitažlivý s velkým šarmem, smyslní a vášniví. Rádi se nechávají masírovat, něžně líbat a objímat.

Milostné vztahy – žena:

Ženy “Ovce” jsou dynamické osobnosti, jež v sobě skrývají určitá tajemství, jsou překvapující. Snadno rozpoutávají hádky a bouře, a pak zničehonic vyhledávají samotu, uzavírají se do sebe samých.

Opice ( 1956, 1968, 1980, 1992, 2004)

Charakteristika:

V mládí bývají dost často rozčarováni vším a všemi kolem sebe. Všemu se rychle a horlivě přiučí, ať už s pomocí někoho nebo jako samouci. K pocitu bezpečí se musí prodrat skrz hořké životní zkušenosti a vytvoření dlouhotrvajícího a pevného vztahu pro ně představuje velmi náročný problém. Jsou chlubiví, falešní a nespolehliví, tak pozor na ně!

Milostné vztahy – muž:

Muži “Opice” rádi žertují a oddávají se lásce. Dokáží ze sebe vydat i to nejlepší a stát se tak báječnými muži a společníky. Jsou nadaní a velmi pozorní k přáním své partnerky. Budete-li se o ně starat, získáte si jejich zájem natrvalo. Muže “Opice spojují přednosti jako jsou něha, láska, citlivost, smyslnost, ale i kapka cudnosti.

Milostné vztahy – žena:

Ženy “Opice” se nejlépe cítí, když jsou navoněné a hezky oblečené. Jsou to romantické a jemné povahy, které k sobě potřebují něžného a pozorného muže, jež je zahrne vřelými, dlouhými polibky a něžným objetím. Pokud jim ublížíte, stáhnou se do svého vnitřního světa, kde přečkají toto nepříznivé období.

Kohout (1957, 1969, 1981, 1993, 2005)

Charakteristika:

Lidé kolem sebe nevědomky uráží svojí přespřílišnou upřímností a otevřeností, vůbec se netrápí nějakým taktem či jemností.  Zajímají se o celý svět a rádi cestují. Ti, co pobývají doma, se zabývají studiem života. Kohouti žijí převážně přítomností, neohlíží se na budoucnost a ani minulost. Připisuje se jim velká a neústupná panovačnost. K partnerskému životu však přistupují velmi zodpovědně.

Milostné vztahy – muž:

Ve většině případech jsou zahleděni sami do sebe, a proto by jejich partnerka měla být vynalézavá, pozorná, aby v nich vzbudila tu pravou, tělesnou touhu.

Milostné vztahy – žena:

Jsou to rozené svůdnice a bojovnice. Občas však selhávají a je jen na partnerovi, aby je podržel a dodal jim pocit jistoty a bezpečí. Pozor! Vyvarujte se jejich zlosti!

Pes (1958, 1970, 1982, 1994, 2006)

Charakteristika:

Pro život jsou psi nejspolehlivějšími spojenci, kteří bývají stoprocentně svému partnerovi věrní. Nesnáší změny, které se hůř přizpůsobují, jsou příliš nedůvěřiví. Na druhou stranu jsou velmi společenští a nedají se sebou snadno manipulovat a ovládat se. Psi jsou velmi vhodní partneři pro manželství, neboť se s láskou starají o domov, svůj protějšek a své děti

Milostné vztahy – muž:

Muži “Psi” bývají osamocení, chladní, ale o to vášnivější milenci. Jejich partnerka by měla moc dobře znát, jak je uspokojit, musí být způsobná, šarmantní a citlivá, jinak u těchto mužů nemá žádnou šanci.

Milostné vztahy – žena:

Tyto ženy jsou stydlivé, ohleduplné a zdrženlivé, ale i přes svojí stydlivost umí přijímat a dávat nezapomenutelnou rozkoš. Projevujte jim velký respekt a něhu, milujte je, a ony vám budou patřit celičkým tělem i duší.

Vepř (1959, 1971, 1983, 1995, 2007)

Charakteristika:

Vepři jsou přímo rodinné typy, jsou zdatní a čistotní. Rádi se starají o ostatní, jsou tolerantní. Ze sebe dokáží vydat jen to nejlepší. Mají rádi své přátelé, na kterých nikdy nehledají žádné chyby.

Milostné vztahy – muž:

Jejich partnerka nikdy neví, jací zrovna budou za chvíli, protože jsou nevyzpytatelní. Můžou být něžní, delikátní, pozorní nebo naopak můžou být drsní, násilničtí, ale i nápadití. Jejich hlavním trumfem je šarm, osobní kouzlo a smyslnost, a možná proto na ně spousta žen jen těžko zapomíná. Ztratí-li o vás zájem, stačí je opět jen jemně objímat, mazlit, starat se o ně, a budou opět vaši.

Milostné vztahy – žena:

Jsou to velmi svůdné ženy, jež umí používat svůj osobitý šarm. Muže rády provokují a snadno se pro ně nadchnou. Pokud nějakého muže skutečně chtějí, usilují o jeho přízeň tak dlouho, dokud si jej nezískají.  Pokud milují, jsou věrné a se svým partnerem si společné milování nadmíru užívají.

 

Zdroj FOTO: 1