Rychlokurz: Jak muže zaujmout a udržet jeho zájem

od Nikola Jaroschová
   2 minuty čtení
jak zaujmout muze

Zdroj: Shutterstock

Asi každá žena se minimálně jednou za svůj život zamyslela nad tím, jak co nejvíce přitáhnout pozornost muže. Ani v této oblasti věda nezůstala pozadu a zaměřila se na to, jaké ženy muže přitahují.

Mnoho z nás má přitažlivost spojenou pouze s krásou. Ačkoliv je to z velké části pravda, po prvotním projevení zájmu na základě vzhledu rozhoduje také to, jak se žena chová. Jak tedy muže zaručeně zaujmout a poté neodradit?

Pečujte o sebe za všech okolností

Jasně, rozhodně tím prvním bodem je vzhled. Celková tělesná konstituce hraje velkou roli. Pokud muž hledá partnerku pro nezávazný sex, zhodnotí nejprve křivky.

Jestliže ale hledá partnerku na vztah, bude hlavní roli hrát obličej. V obličeji je důležitá symetrie. Velké oči, malý nos, plné rty, zdravé zuby a delší vlasy.

Partnerku muž hledá také podle toho, aby byla dobrou matkou. To znamená, že roli hraje také věk a z hlediska konstituce upřednostňuje ženu s užším pasem, zaoblenými boky a plnějšími ňadry.

Dominance musí stranou

Z povahových rysů mužům lahodí, když je žena křehká a submisivní bytost, která potřebuje chránit. Žena však o sebe musí pečovat.

Jak tedy muže zaujmout, pokud žena všechna tato kritéria nesplňuje? Hlavním cílem je působit přirozeně a žensky.

Zvolte tedy oblečení, kterým zdůrazníte své křivky, a to zejména pas a dekolt. Jemné a měkké látky budou rozhodně působit mnohem lépe než kožené materiály, cvoky a kovové spony.

Křehká a jemná duše vítězí

S líčením to příliš nepřehánějte a volte spíš jemnější make-up s důrazem na zvětšení očí a rtů. Doplňky i šperky volte spíše decentnější a nezapomínejte, že vůbec tím nejlepším doplňkem je úsměv.

Pokud už muže zaujmete, je třeba mu také decentním způsobem naznačit, že zabodoval i u vás. Zvedněte oči od země a věnujte mu na pár sekund pohled z očí do očí.

Dalším krokem je lehký úsměv a vzpřímená póza. Pokud si ještě lehce pohrajete s vlasy nebo šperkem, naznačíte mu, že to děláte právě proto, abyste jej zaujala. Poté už by mělo dojít na samotné oslovení a navázání kontaktu.

Buďte přirozená, ale také trochu tajemná

Pozorně muži naslouchejte a nezapomeňte ho sem tam pochválit za to, jak zvládá své životní situace. Snažte se být otevřená, spontánní a uvolněná.

Ptejte se ho na jeho plány, a pokud vše stále dobře funguje, zkuste se ho lehce dotknout. Tím si potvrdíte, zda přitažlivost funguje také po stránce neverbální.

Cílem první schůzky není o sobě prozradit vše, proto si něco nechte v záloze a zkuste dát muži záminku, abyste se mohli znova vidět.

Autor: Karolína Ondrušková

Související články