Malá, nebo velká. Na každá prsa se něco najde. Poradíme vám s výběrem oblečení podle vaší postavy

od Nikola Jaroschová
   2 minuty čtení
zena s malym hrudnikem

Zdroj: Shutterstock

Ženy zkrátka milují oblečení. Některé nakupují snad každý týden, jiné ráno stojí tři hodiny před skříní a vybírají si, co na sebe. Ale není se čemu divit, chceme přeci vypadat pro naše protějšky dokonale. Někdy ovšem může velikost hrudníku značně zkomplikovat situaci.

Ne každý může nosit všechno. Na některá trička některé ženy mají příliš velká prsa. Jiné mají zase opačný problém a všechno, co by ostatním ženám s většími prsy sedělo, na nich tak nějak podivně visí.

Dámy, pokud máte malé sebevědomí, protože vám některý kousek nepadl tak, jak by měl, nic si z toho nedělejte. Poradíme vám, jaké oblečení je pro vaši postavu vhodné a jak zaujmete každého muže, ať už máte prsa větší, nebo menší.

Pro malá prsa

Pokud máte prsa menší, hlavní je vybírat si takové topy, které nebudou mít hluboký výstřih. Ideální jsou trička či šaty, které mají kulatý střih kolem krku. V opačném případě totiž více vynikne, že máte prsa opravdu malá.

Důležité je oblečení vrstvit. Pokud použijete například svetřík, sako, nebo jen šálu kolem krku, opticky se vám prsa zvětší. Stejně působí i doplňky kolem krku, díky kterým bude váš hrudník vypadat výrazněji.

Mezi takové doplňky se řadí především malé přívěšky, řetízky nebo kožené náhrdelníky. Zároveň také kanýr nebo vodový střih dosáhnou optického zvětšení vašich prsou.

Vsaďte na jemné a drobné zdobení. Drobné tečky, úzké pruhy, malá kapsička na prsou, mašličky a úzká ramínka mnohem lépe sednou ženám, které nemají prsa zrovna nejvíce vyvinutá.

Nakonec se soustřeďte na to, abyste si vybraly ideálně šaty či blůzky se zvlněným dekoltem, pomoci vám může také světlá a lesklá látka. A pokud máte delší vlasy, noste je raději rozpuštěné.

Pro větší prsa

Pokud máte prsa velká, nestyďte se toho využít. Ve vašem případě vřele doporučujeme trička a šaty s hlubším výstřihem do V. Ten vaše prsa zvýrazní, dodá jim dokonalý tvar, zároveň je ale maličko opticky zmenší.

Pokud patříte k těm, které si rády přes halenku přehodí ještě sáčko, doporučujeme vám zapínat si ho pouze na jeden nebo dva knoflíky, a to vždy až pod hrudníkem.

Jedním z podstatných kroků je zvýraznění pasu. Vaše tělo by po přepásání nějakým páskem či doplňkem mělo vypadat jako písmeno X nebo jako přesýpací hodiny. Tím docílíte dokonalé ženské postavy, kterou muži milují.

Co se týče ramínek, ideální pro vás budou široká a masivní, pokud zvolíte na krk nějaký šperk, mělo by jít o brož nebo o nějaký výrazný a velký kámen. Přehnané zdobení se v tomto případě spíše nedoporučuje.

Sedne vám především oblečení s větším vzorem nebo se svislými tvary. Ať už jde o pruhy, lemy, nebo rozepnutý kabát, všechno jedině zdokonalí vaši postavu, kterou okouzlíte každého muže, kolem kterého projdete.

Autor: Shani Maiová

Související články