Jaké dámské spodní prádlo přijde mužům nejvíc sexy

od Nikola Jaroschová
   2 minuty čtení
Sexy spodni pradlo

Zdroj: Shutterstock

Spodní prádlo bývá často opomíjeným kouskem oblečení, protože zkrátka nejde vidět. Jeho výběr umí být těžkým oříškem pro každou ženu, jelikož velikost a střih nemusí vždy úplně dobře sedět. Jak jsou ale na tom muži a které prádlo na ženách je pro ně nejpřitažlivější?

Zná to snad každá žena. Čas strávený před zrcadlem se při chystání na rande dost prodlouží a výběr oblečení, doplňků a make-upu je jedno velké dilema. Ani spodní prádlo však není dobré podceňovat, protože i skrze něj můžeme protějšku prozradit dost věcí o našich tužbách.

Pohodlí nemusí jít nutně stranou

Bavlněné bombarďáky jsou sice super pohodlné, ale před muži s nimi rozhodně nezaválíte. Není nutné, aby žena chodila na každé rande v tangách, protože v těch se naopak nemusí cítit dobře a neustálé poupravování je také nežádoucí.

Spodní prádlo by podle mužů mělo být hlavně co nejmenší. Tedy pokud chcete zůstat v pohodlí, zvolte bokové kalhotky, které vkusně slaďte s dobře padnoucí podprsenkou. Muže sice úplně nerozpálíte, ale také touto volbou nic nezkazíte.

Jestliže chcete, aby muž ihned poznal, že jste na rande otevřená všemu, zvolte podprsenku s hlubokým výstřihem do V. Ten navíc zcela jistě odvede pozornost od jiných částí těla, za které se třeba trochu stydíte.

Signály pomocí barev

Z barevných kombinací v mužích zaručeně vyvolá touhu spodní prádlo v černé a červené barvě. Tyto odstíny navíc navozují pocit, že v posteli nepotřebujete příliš něžností.

Pokud jste naopak duší romantička a potřebujete, aby s vámi muž takto zacházel i v posteli, zvolte klasickou krajku a nejlépe v bílé barvě.

Ačkoliv se může zdát, že budete působit až příliš nevinně, muži jsou nejen dobyvatelé, ale také ochránci, a právě bílá krajka v nich tyto pudy navodí.

Výstřednost může zachránit vztah

Nemusíte se bát ani trochu odvázat. Výstřednosti jako podvazky, síťovina a obepnutá tanga ženám sluší a muže umějí pořádně rozpálit. Mezi spodní prádlo se hodí zařadit také jednoduchou saténovou košilku.

Právě výstředností a nevšedními kousky můžete před partnerem nejen zazářit, ale také okořenit jinak nudný stereotyp. Někdy totiž stačí jen to, abyste zahnali milostnou krizi.

Nezapomínejte také na to, že prádlo musí především dobře sedět a velikost hraje klíčovou roli. V menším, nebo naopak příliš volném prádle se nebudete ani vy cítit dobře.

Autor: Karolína Ondrušková

Související články