Nepodceňujte výběr spodního prádla. Nikdy nevíte, kdy ho budete ukazovat. Víme, jak vybrat to správné

od Nikola Jaroschová
   2 minuty čtení
Spodni pradlo zeny

Zdroj: Shutterstock

Spodní prádlo je nedílnou součástí našeho šatníku. Některé ženy ale jeho výběr podceňují a ráno na sebe hodí první věc, kterou ve skříni najdou. Kromě toho, že nikdy nevíte, co se může stát, je také důležité myslet na to, aby bylo spodní prádlo především pohodlné.

Nejde jen o to, že vás možná čeká hezký večer s partnerem, o kterém ještě nevíte, a svlékat se před ním do nějakých nepěkných bombarďáků by byla ostuda. Stát se může cokoli a představte si, že se u lékaře budete muset promenádovat ve spodním prádle, které jste opravdu nikomu ukazovat nechtěly.

Podprsenky i kalhotky si proto vždy vybírejte tak, abyste se v nich v případě nutnosti nebály ukázat před lidmi a aby se vám v nich zároveň sedělo pohodlně osm hodin v práci a nic vás nikde nedřelo a netlačilo. Poradíme vám, jak na správný výběr.

Kalhotky pomohou skrýt vaše bříško a zvýraznit ženské tvary

Existuje spousta druhů kalhotek. Některé ženy upřednostňují tanga, ale mnoho z nás je za pohodlné nepovažuje a nosit je denně si nedokážeme představit.

V posledních letech se jako velmi oblíbené ukázaly být takzvané brazilky, tedy kalhotky, které zvýrazní vaši ženskou postavu, zároveň ale nikde netlačí a nezařezávají se.

Jsou skvělou volbou, pokud se chcete cítit dobře v práci a zároveň očekáváte příjemný večer s partnerem. Navíc nejsou natolik vyzývavé, abyste s nimi zaskočily lékaře v případě, že se vám udělá špatně a skončíte v nemocnici.

Další možností jsou kalhotky s vyšším pasem, které pomohou skrýt vaše bříško v případě potřeby. To ovšem neznamená, že byste v nich vypadaly jako ve spodním prádle po babičce.

V dnešní době už se dělají kalhotky s vyšším pasem moderní i sexy, některé mají dokonce krajky a nikoho by ani nenapadlo, že je na sobě máte právě proto, že chcete ukrýt nějaký ten špíček.

Pozor na malé podprsenky

Většina žen si podle odborníků kupuje podprsenky překvapivě spíše malé. Pokud vybíráte spodní prádlo, myslete na to, že ramínka by se vám nikdy neměla zařezávat.

Prsa musí držet v košíčcích pevně, nesmí se pohybovat do stran a zadní spona by se neměla posunovat nahoru. Pokud se vám některá z těchto věcí děje, máte podprsenku špatně zvolenou.

To vede nejen k tomu, že je vám v práci nepohodlná, ale také ke zdravotním problémům, ať už přímo s prsy, nebo například se zády, která si tím ničíte. Kupte si proto podprsenku větší.

Pokud si nevíte rady s výběrem, pomohou vám s měřením odborníci ve specializovaných obchodech. Není žádná ostuda požádat zkušené o radu, nestyďte se jim proto říci, co vás trápí.

Radou na závěr může být to, že kupovat si levné podprsenky se obvykle nevyplácí. Zajděte si raději do značkového obchodu, kde sice utratíte peněz více, ale podprsenka vám vydrží roky, zatímco tu levnou byste stejně po měsíci měnily.

Autor: Shani Maiová

Související články