Zpěvák David Kraus oslavil své narozeniny a přiznal, že nejvíc oslaví svatbu a narození svých dětí

od Nikola Jaroschová
   2 minuty čtení
David Kraus

Zdroj: Profimedia

Zpěvák David Kraus prožívá šťastné období. Po nevydařeném vztahu s úspěšnou tenistkou Barborou Strýcovou opět celý září po boku své nové partnerky Sarah Opravilové. Nedávno navíc oslavil čtyřicáté první narozeniny.

Syn moderátora Jana Krause oslavil narozeniny v kruhu rodiny. Kvůli pandemii koronaviru tomu ani nemohlo být jinak, ale na žádné velké oslavy by nedošlo pravděpodobně ani bez ní.

„Bujaré sebeoslavování není nic pro mne, ale vždy dělám velký mejdan na kulatiny. Hlavní oslavy v mém životě budou asi svatba a narození dítěte. Tyto dvě věci je podle mě potřeba oslavit opravdu pořádně. Nejlepší dárek k narozeninám je však krásný večer s milovanou přítelkyní,“ svěřil se Kraus pro Tyden.cz.

Své soukromí si David vždy pečlivě střežil. S novináři mluví minimálně a své sociální sítě zaplňuje spíše prací než soukromými snímky. Naposledy dal o sobě vědět v soutěži Tvoje tvář má známý hlas a samozřejmě obstarává pravidelný hudební doprovod v Show Jana Krause.

Strýcová mu zlomila srdce

Dlouho byla po jeho boku teniska Barbora Strýcová, se kterou byl dokonce zasnouben. Strýcová mu byla ale nevěrná a nasazení parohů nesl David velmi těžce.

Na sociální sítě tehdy napsal drsné vyjádření: „Je mi ukradená, jenom nesnáším lži a sráčovství, takže když se mě někdo na to zeptá, řeknu každému, jak to bylo. Uráží mě, že mě někdo lituje jako nějakého člověka, který byl rozejit a nechtěl si to připustit.“

Novou lásku dlouho tajil

Opětovný úsměv na tvář mu přinesla až modelka Sarah Opravilová. S tou měl údajně začít randit už na podzim roku 2019. Veřejně dali lásku najevo až vloni na prvního máje fotkou pod rozkvetlou třešní.

„Fotili jsme se spolu pod třešní na prvního máje a já na ní viděl, že by si přála tu fotku zveřejnit. Tak jsme ji dali na Instagram,“ svěřil se David pro Blesk.

Modrooká modelka je o dvacet let mladší, ale páru to zatím evidentně nevadí. Kromě jiného je spojuje láska ke psům.

Zdroj: Facebook, Instagram
Autor: Martina Drudíková

Související články