Dcera Lucie Benešové oslavila 22 let. Lucie se s ní pochlubila na svém Instagramu a zveřejnila krásnou fotku z jejího dětství

od Nikola Jaroschová
   2 minuty čtení
Lucie benesova

Zdroj: Profimedia

„Jejda, jejda, opět to zas tak letí.“ Postěžovala si herečka Lucie Benešová pod fotografií na svém Instagramu, kde oznámila, že s celou rodinou oslavili dvaadvacáté narozeniny dcery Sáry.

Dceři krásné a sympatické blondýny Lucie Benešové, kterou můžete znát ze seriálů Horákovi, Ošklivka Katka, Vinaři, Slunečná a mnoha dalších, by jen málokdo hádal, že jí je už 22 let.

Narozeniny oslavila s celou rodinou a podle šťastných úsměvů na zveřejněných fotografiích není pochyb, že se oslava vydařila a všichni se náramně bavili.

Nostalgická vzpomínka

Vedle fotek z oslavy se Lucie pochlubila i fotografií z narozenin své dcery Sáry před třinácti lety. Na tomto snímku jsou obě s nakreslenými pihami jako Pipi Dlouhé punčochy a malé roztomilé Sáře nechybí ani typické copánky. „Našla jsem fotku z narozek před 13 lety, chtěla být za Pipi,“ napsala Lucie k příspěvku.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Lucie Benešová (@lucibenesova_official)

Z malé devítileté Sáry s pihami a copánky je dnes krásná mladá žena, která se na společné fotografii s rodinou šťastně usmívá a celá jenom září.

Celá rodina

Na narozeninové oslavě nechyběl ani manžel Lucie Benešové a Sářin otec herec Tomáš Matonoha, kterého všichni známe jako Tomiho Paciho ze sitkomu Comeback.

Na oslavě nechyběla spousta pugétů, narozeninový dort ani velice populární stříbrné balónkové číslice.

Adoptovaná dcera

Zajímavým a dojemným faktem je, že oslavenkyně není pokrevním potomkem manželského páru Lucie a Tomáše. Tehdy sedmiletou Sáru totiž adoptovali jako čtvrté dítě. Lucie má z minulého vztahu s hercem Filipem Blažkem syna Luciána a se současným manželem dalšího syna Štěpána a dceru Lauru.

Důvodem k adopci tedy nebylo, že by nemohli mít děti, ale dobré srdce partnerů. Ti zkrátka chtěli někomu změnit život k lepšímu.

Nedá se pochybovat o tom, že tahle rodina není šťastná pouze na instagramových fotografiích, ale že je naplněna upřímnou vzájemnou láskou.

Zdroj: Instagram
Autor: Klára Kovalčíková

Související články