Veronice Lálové se na nejkrásnější pláži světa stal nepříjemný zážitek. I tak si Brazílii užívá naplno

od Soňa Jiroutová
   < 1 minuta čtení
veronika lalova

Zdroj: Profimedia

Veroniku Lálovou mnozí znáte díky taneční soutěži StarDance, kde byla taneční partnerkou Pavla Trávníčka. Zatímco ten teď neprožívá zrovna lehké období, Veronika si užívá život plnými doušky.

Jedním z největších přání většiny z nás je mít práci, která nás bude bavit a naplňovat. V tomto ohledu by se dalo jistě říct, že toto se Veronice splnilo.

Tanec je její život

Veronika je tanečnicí a lektorkou latinskoamerických tanců, a tak není divu, že ji láká celosvětově známý festival v Brazílii. Minulý rok se jí dokonce podařilo se se skupinou tanečnic zúčastnit přímo průvodu.

Letos byl festival odložen kvůli pandemii onemocnění covid-19, a tak se Veronika přijela do země alespoň podívat. Ale dle jejího instagramového účtu můžete vidět, že i bez karnevalu to v Brazílii žije hudbou a Veronika si návštěvu užívá naplno.

View this post on Instagram

A post shared by VERONIKA LÁLOVÁ (@veronikalalova.cz)

Na odpočinek si také čas najde

Kromě nasávání zdejší atmosféry si Veronika užívá samozřejmě i odpočinku a pláže. A ne jen tak obyčejné – s přáteli se vydala na tu nejznámější. Copacabana je popisována jako nejkrásnější pláž. Ale jak Veronika uvedla pro Super.cz, má i své stinné stránky.

Během odpočinku na pláži stačila chvilka nepozornosti a taška i s doklady jejího kamaráda byla pryč. Rozhořčení z této události sdílela na svém instagramovém účtu společně s fotkami, na kterých to Veronice velmi sluší.

Dle jejího úsměvu lze usuzovat, že si touto nepříjemnou zkušeností nenechala zkazit celý pobyt a načerpala novou energii na projekty, které na ni čekají v Čechách.

Zdroj: Super, Instagram

Autor: Soňa Jiroutová

Související články