Emma Smetana se opřela do některých Čechů. Podle ní jsou to zamindrákovaní závistivci

od Markéta Krejčí
   2 minuty čtení
Smetana Haj

Zdroj: Profimedia

Emma Smetana nezažívá zrovna nejlepší období. Byla jedním z prvních umělců, o kterých se lidé dozvěděli, že čerpali státní kompenzační bonusy. Svezla se tak po ní zřejmě ta největší vlna hněvu. Ta ale nepolevuje ani teď. Na svět vyplavaly totiž další informace, které Emmu vytočily do nepříčetnosti.

Emma Smetana je moderátorka, novinářka, ale také muzikantka. Už několik let má za partnera rovněž muzikanta Jordana Haje. Společně mají dvě děti — Lennon Marlene a Ariel Avu.

Sporná dovolená

Emma se stala před několika týdny středem pozornosti řady médii. Mohlo za to zveřejnění jmen umělců, kterým byla schválena státní kompenzace za potíže spojené s covidem.

To by ani tolik nevadilo, kdyby Smetana a Haj zanedlouho po vyplacení částky 120 tisíc neodjeli na dovolenou na měsíc Bali.

Bulvár je zlo a Češi jsou zamindrákovaní

Zájem o moderátorku a zpěvačku ale i nadále neopadl. Web Extra.cz přinesl informaci, že mladý pár podepsal loni v září kupní smlouvu na byt v hodnotě 17 miliónů korun.

Zveřejnění těchto citlivých údajů ale přivedlo Smetanu téměř k nepříčetnosti. Obsáhlé vyjádření k celé situaci přidala na svůj instagram.

V tom nejprve odsoudila autora článku, který podle ní překročil hranici, kam může bulvár zajít. Poté se rovnou opřela do Čechů, kteří v sobě podle ní stále ještě nesou komunistické dědictví mindráků, nenávisti, šmíráctví a nepokryté závistivosti.

Káže o morálce

V komentářích se pak neváhala přirovnat k Hance Zagorové, kterou rovněž minulý režim kádroval za to, kolik si vydělává „Milí lidoví soudci, docenti mravnosti a hlídači adekvátního blahobytu, nepřeju si, abyste mě sledovali,“ napsala na konec svého obsáhlého příspěvku.

Některým sledujícím ale přišlo stejně trochu zvláštní, že je to ona, kdo káže o mravnosti. Lidé v diskuzích jí totiž většinou nevyčítali ani dovolenou, ani byt, dokonce ani nerozporovali to, že Emma získala dotaci legálně, ale pozastavovali se nad tím, zde bylo morální si o ni vůbec žádat.

Zdroj: Ahaonline.cz, Extra.cz, Instagram

Autor: Karolína Ševcová

Související články