Zuzana Belohorcová dala fotkám panoramat nový nádech. Vystrčila pozadí a někteří to nepřekousli

od Šárka Blahoňovská
   2 minuty čtení
zuzana belohorcova

Zdroj: Profimedia

Slovenská moderátorka Zuzana Belohorcová vždy uměla provokovat. Bývalá moderátorka pořadu Laskanie či Peříčko zase jednou rozvířila již tak neklidné vody instagramu. Stačilo vyfotit panorama!

Že ráda provokuje, ví nejspíše v naší republice každý. Ale tentokrát to přeci jen trochu přepískla. Tedy pokud tak lze usuzovat z reakcí na fotku, kterou sdílela ze svého druhého domova – ostrova Tenerife.

Beloritka v akci

Fotka s panoramatem, jak ji slavná moderátorka sama označila, vyvolala bouřlivou debatu. Kdyby náhodou fotka samotného pozadí nestačila, doplnila ji moderátorka svou přezdívkou ze školy – Beloritka. A reakce na sebe nenechaly dlouho čekat.

Má to ve svém věku vůbec zapotřebí? Tak by se daly shrnout hlavní reakce. Je přeci stará a má děti. Vystrkovat pozadí a sdílet jej na instagramu, to přeci už nemůže. Očividně totiž existuje nějaký kodex, který stanovuje věkový limit, do kdy lze sdílet fotografie vystrčeného pozadí.

Naštěstí má Zuzana Belohorcová i své věrné fanoušky a ti ji podpořili pochvalnými komentáři. Ty nebyly zaměřeny jen na její skvělou figuru, kterou jí po dvou dětech nelze upřít, ale i na odvahu sdílet takové fotky.

A k negativním komentářům se pod fotografiemi na instagramu vyjádřili Zuzanini příznivci jednoznačně – tak jej vystrč také, pokud na to máš.

Zakomplexované ženy

Některé sledující se zajímaly, co na to říká její manžel. Lze předpokládat, že fotky nefotilo ani jedno z moderátorčiných dětí, a tedy to byl právě manžel, kdo dané snímky pořídil. A co by na to asi říkal? Kdyby se mu to nelíbilo, tak to nefotí. No ne?

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Zuzana Belohorcova (@zuzanabelohorcova)

Objevily se i komentáře typu, že negativně reagují tlusté zamindrákované ženy (v komentářích zaznělo vulgárnější označení, které si každý může dohledat sám).

Pod tímto komentářem a pár dalšími rýpavými, které narážely na to, že pisatelky negativních reakcí nemají postavu na sdílení, se moderátorka vyjádřila. Slovem „yes“ či smajlíky potlesku ocenila všechny, kdo se za ni postavili. Kritické komentáře nechala bez odpovědi. Prostě ví, jak si z popularity vzít jen to nejlepší.

I pozadí je důležité. A teď nemluvíme o tom konkrétním pozadí, ale o opravdovém pozadí fotky. Krásný výhled z domku, který dle vyjádření Zuzany Belohorcové pro Super.cz stál 1,5 milionu (avšak neupřesnila, v jaké měně), je jistě také trnem v oku mnoha sledujícím. Přeci jen by se ty fotky vystrčeného pozadí lépe snášely třeba z koupelny v Praze.

Nelze než jen dodat, že někteří sledující měli pravdu – fotka se moderátorce opravdu vyplatila. O pozadí Belohorcové se píše o sto šest a pár desítek (možná i stovek) sledujících snímek jistě přinesl. A pak že fotky panoramat jsou staromódní!

Autor: Soňa Jiroutová

Zdroj: Instagram, Super.cz

Související články