Sedmé nebe: Víme, co dělá Mary Camdenová z oblíbeného rodinného snímku dnes

od Nikola Jaroschová
   2 minuty čtení
Sedme nebe

Zdroj: ©Aaron Spelling Prods/Courtesy Everett Collection/Profimedia

Psal se rok 1996 a na televizních obrazovkách se poprvé objevil rodinný dramatický film s názvem Sedmé nebe. Snímek pojednávající o velké rodině kněze a jejích každodenních problémech přilákal diváky díky mnohému, mimo jiné ale proslavil také herečku Jessicu Biel, která si v něm zahrála Mary Camdenovou.

Jessica Biel se narodila jako dcera duchovní léčitelky a podnikatele. Ačkoli se svými rodiči dobře vycházela, povolání ani jednoho z nich ji nezaujalo a už jako mladá se rozhodla, že půjde svou vlastní cestou.

V jedenácti letech se zúčastnila modelingové soutěže, díky které se jí podařilo prorazit do světa showbyznysu. Brzy zjistila, že kromě svého vzhledu dokáže využít také herecký talent, a začala se objevovat ve filmech.

Horory i komedie

Sedmé nebe, které proslavilo herečku pravděpodobně nejvíce, je sice rodinné drama, ale ukázalo se, že jí sedí role spíše v hororech či komediích. Stala se například jednou z hlavních postav v Texaském masakru motorovou pilou.

K dalším snímkům, kde se objevila, patří Iluzionista a také slavné komedie Když si Chuck bral Larryho nebo Na sv. Valentýna. Mnoho filmů, ve kterých si zahrála, jí přineslo filmové ceny.

Jessica Biel Timberlake

Zdroj: Profimedia

Z celé řady nominací se nakonec šestkrát stala vítězkou. Už v roce 1998 se stala nejlepší mladou herečkou a zasloužila si cenu Young Artist Award.

Nejenom o jejích hereckých výkonech, ale ani o dokonalém vzhledu nemůže mít nikdo pochyb. V roce 2009 se totiž podle časopisu Maxim umístila na pátém místě v žebříčku 100 nejžhavějších osob světa.

V roce 2007 ji dokonce ve stejné soutěži ocenil časopis Stuff prvním místem. Ona sama se k tomu ale vyjádřila se smíchem a v několika rozhovorech uvedla, že by ji zajímalo, kdo tyto žebříčky sestavuje.

Po boku Justina Timberlaka

Pokud právě média nemluví o tom, jak je Jessica Biel krásná, neřeší její modelingovou kariéru a nevrací se k jejím filmovým výkonům, stále mají jeden velký důvod o ni psát. Herečka je totiž provdaná za slavného zpěváka Justina Timberlaka.

Pokud někam společně vyrazí, fotografové se rozhodně nedrží zpátky, je ale třeba přiznat, že to hvězdnému páru opravdu sluší. Oba totiž vědí, jak se do společnosti oblékat.

Justin Timberlake obvykle oslní své fanynky a fanoušky mužným přísným pohledem s upravenými vlasy a krátce střiženými vousy. Neobléká se nijak složitě, sako a košile to vždy jistí.

Jeho žena vedle něho působí vždy elegantně, obvykle volí šaty, které sice odhalují mnoho, nikdy ale více, než je vhodné. Některé ženy by se možná takový odvážný model bály obléknout, ona ale ví, co si může dovolit.

Jak o Jessice, tak také o jejím manželovi v budoucnu ještě jistě uslyšíme. Od svého působení ve snímku Sedmé nebe se sice změnila, stále je to ale krasavice k pohledání a nejlepší roky má podle všeho ještě před sebou.

Zdroj: ČSFD, FBd.cz wikipedia.org
Autor: Šárka Cvrkalová

Související články