Dynastie: Sekretářka bojující se životem bohatých má i po letech úsměv na tváří. Ale taky pár vrásek

od Nikola Jaroschová
   2 minuty čtení
Dynastie

Zdroj: Profimedia

Americký seriál Dynastie se začal natáčet už v roce 1981, není tedy divu, že většina jeho představitelů se po tolika letech změnila téměř k nepoznání. I tak nám ale jeho příběh stále zůstává v paměti a některé jeho epizody se nám v mysli přehrávají stále dokola.

Celý příběh pojednává o sekretářce, která se vdá za svého bohatého šéfa. Následně ale zjistí, že život ve zlaté kleci není takový, jaký si představovala. Linda Evans v hlavní roli Krystle Carringtonové bojuje s nejednu nástrahou nového života.

Musí se naučit, jak vycházet se služebnictvem a s nevlastními dětmi, zůstat ve střehu před exmanželkou svého drahého a naučit se, že celkově není milionářský život procházka růžovým sadem, protože na vás neustále někde čeká nějaké nebezpečí.

I s těmito problémy si ale Krystle skvěle poradila a její dokonalé ztvárnění vyneslo herečce Lindě Evans slávu a nejedno ocenění. Jak vypadá sekretářka, která se přivdala do bohaté rodiny, po letech?

Pravidelné nominace

Linda Evans se už v roce 1963 stala herečkou, která se pravidelně objevuje na televizních obrazovkách. Větší pozornost jí zajistil seriál The Big Valley z roku 1965.

Pak si zahrála v několika dalších filmech a seriálech vedlejší role, než přišla její nejslavnější. Od roku 1981 se začala objevovat na televizních obrazovkách jako Krystle Carringtonová.

Linda Evans

Zdroj: Profimedia

Hned v druhém roce dostala za svůj výkon cenu Zlatý glóbus jako nejlepší herečka v seriálu. Každoroční nominaci získávala několik let, proměnila ale pouze tu z roku 1985.

Seriál se vrátil po letech

Seriál Dynastie se stal velmi oblíbeným. I po letech se ukázal být nadčasovým, proto se natáčela také jeho nová verze na motivy starého snímku. Dynastie z roku 2017 je tematicky podobná, herecké obsazení je ale zcela jiné.

Když se řekne Dynastie, mnoho lidí si vybaví právě novější verzi seriálu. Stále je ale velké množství těch, kteří si pamatují na původní seriál s geniálním obsazením.

Modrooké sekretářce přibylo pár vrásek

V seriálu Dynastie byla Linda Evans modrookou kráskou, která sice byla zpočátku pouhou sekretářkou, i tak ale bylo všem jasné, že nejen její povaha zaujala miliardáře na první pohled.

Sympatická žena s půvabnými rysy oslnila fanoušky, a i dnes je svým úsměvem typická. S přibývajícími lety se ale mění každý a i na ní se zub času podepsal.

Na tváři jí přibyla celá řada vrásek, její vlasy zešedivěly a prořídly. Jenže umělkyni je dnes již 78 let, není se tedy čemu divit. Na svůj věk je vitální a zvládá ještě stále překvapovat.

I v současné době je obsazována, a i když se objevuje především jako herečka ve vedlejších rolích, na její věk jsou její výkony pozoruhodné. Stěží se tak dá říci, co pro nás ještě nachystá v budoucích letech.

Zdroj: wikipedia.org, Profimedia, ČSFD
Autor: Shani Maiová

Související články