Podívejte se, kteří slavní muži zrají jako víno. Hlavně si neposlintejte klávesnici

od Nikola Jaroschová
   3 minuty čtení
fesaci z Hollywoodu

Zdroj: Profimedia

Být celebritou znamená být sledován úplně na každém kroku. Novináři a fotografové sledují aktuální dění a současně také to, jak se jim celebrity mění před očima. Pojďme se podívat na známé muže, kteří zrají jako víno.

Celebrity to nemají jednoduché. Celý život musí vypadat dobře, přece jen se obličejem a dobrým vzhledem živí. U mužů jde hlavně o dobrou genetickou výbavu, a zatímco ženy bojují s vráskami, u mužů vypadají přitažlivě.

Podívejte na ty krasavce!

Johnny Depp patří mezi hereckou elitu i ve svých osmapadesáti letech. Figuru a skvělý vzhled by mu mohl závidět leckterý začínající herec. Johnny si drží svůj skvělý styl, který mu svědčí, a ve svém věku je velký fešák!

Johnyy Depp

Zdroj: Profimedia

Dalším krasavcem je Hugh Jackman, který ví, jak se obléknout a udržovat se tak, aby po něm toužily všechny ženy. Tato herecká jednička letos oslaví třiapadesáté narozeniny a vypadá úchvatně.

Hugh Jackman

Zdroj: Profimedia

Skupina Bon Jovi se proslavila svými skladbami po celém světě. Její člen Jon Bon Jovi je nejen skvělým zpěvákem, ale i pěstitelem vína. Jeho víno patří mezi sto nejlepších na světě. Práce s vinnou révou zpěvákovi prospívá a on vypadá stále skvěle.

Jon Bon Jovi

Zdroj: Profimedia

Leonardo DiCaprio vypadal skvěle nejen kdysi ve filmu Titanic. Tento herec vypadá i dnes úchvatně a filmoví fanoušci po celém světě ho milují. Leonardo je velmi zapálený do ochrany přírody a miluje ženy.

Slavní fešáci

Brad Pitt je stále jedničkou mezi krasavci na celosvětové úrovni. V jeho případě je věk pouhé číslo. Letos oslaví osmapadesáté narozeniny a fanynky by si stále přály mít tohoto herce doma.

Jeden z nejznámějších fotbalistů světa se časem změnil v ještě přitažlivějšího muže, než jakým byl v mládí. Jeho popularita přenesla Davida Beckhama i do světa byznysu, kde se mu daří stejně jako na fotbalovém hřišti.

David Beckham

Zdroj: Profimedia

George Clooney je šedesátiletý fešák, který je jedním z nejlépe placených herců na světě. Již od mládí je přitažlivým mužem s ohromným sex-appealem, který roste s přibývajícími roky.

George Clooney

Zdroj: Profimedia

Posledním sympaťákem, který stárne do krásy, je Bruce Willis. Již v mládí se stal slavným díky svému humoru, který využívá v nezapomenutelných rolích dodnes. Mužné rysy a skvělá postava mu pomáhají vypadat mladší.

Bruce Willis

Zdroj: Profimedia

Autor: Pavel Světlý

Související články