Petr (32): Přítelkyni jsem vyvedl něco strašného. Vrátila mi to i s úroky, že ani po ulici teď chodit nemohu

od Nikola Jaroschová
   2 minuty čtení
Muz pritelkyne i s uroky

Zdroj: Shutterstock

V dnešní době jsou pro většinu z nás sociální sítě neodmyslitelnou součástí života. Jinak tomu nebylo ani v případě Petra a jeho nyní již bývalé přítelkyně Šárky. Bohužel i do jejich života zasáhla nevěra, k jejímuž prozrazení dopomohly právě sociální sítě.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenáře. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenáře pozměněna.

Petr si nedal pozor a románek s milenkou vyšel najevo tak, jak si rozhodně neplánoval. Šárka se mu rozhodla pomstít a oplatila mu podobnou mincí. K nevěře se sice nesnížila, ale přesto Petra ponížila tak, že má nyní z ostudy kabát.

Nedokázal jsem odolat

Asi jako každému chlapovi i Petrovi samozřejmě dělalo dobře, když s ním začala flirtovat kolegyně z práce, vůbec se tomu nebránil. Původně nevinné koketování ale přešlo v něco více.

„Který chlap by dokázal odolat krásné ženské, která vám dává jasně najevo, že vás chce?“ pokládá Petr ve svém e-mailu otázku, na kterou ale nečeká odpověď. Vnímáme to jako jeho způsob, jak najít výmluvu pro to, co své přítelkyni Šárce za jejími zády prováděl.

Zamilovanou milenku jsem neuhlídal

„Celé jsem to bral jako dobrodružství,“ kasá se Petr, kterého prý nenapadlo, že by se do něho mohla kolegyně Jitka zamilovat. „Najednou mi začala posílat zprávy plné vyznání a srdíček,“ pokračuje.

Petrovi se nepodařilo zamilovanou milenku uhlídat. Aniž by si toho všiml včas, zveřejnila na svém profilu na sociálních sítích jejich společnou fotku. Že k něčemu takovému vůbec došlo, se Petr dozvěděl až od své naštvané přítelkyně.

Mezi dveřmi jsem dostal facku

Doma na Petra čekala studená sprcha. Hned mezi dveřmi totiž dostal pořádnou facku od uplakané přítelkyně Šárky.

„Brečela a křičela na mě, jak jsem jí to mohl udělat, a já přitom vůbec netušil, která bije,“ popisuje Petr situaci, která nastala poté, co milenka Jitka zveřejnila jejich společné fotky. Bohužel přidala i takové, kde spolu dvojice ležela v posteli.

„Šárka po mně ve vzteku hodila telefon, kde jsem viděl tu pohromu,“ pokračuje Petr. „Hned jsem se snažil situaci nějak zachránit, ale to už si Šárka balila svoje věci a do deseti minut byla pryč,“ píše.

Pomstila se mi šíleným způsobem

Nebyly by to sociální sítě, kdyby se provalený románek okamžitě nezačal řešit mezi přáteli a známými Šárky i Petra. Strhly se diskuze v komentářích, někteří Šárku litovali, jiní psali, že asi Petrovi nedávala vše, když měl potřebu hledat štěstí jinde.

„Netrvalo to dlouho a Šárka se mi pomstila,“ svěřuje se Petr. „Vybrala si pro to opravdu šílený způsob. Zveřejnila totiž moji fotku, kde jsem nahý, a napsala k tomu komentář, ať si mě slečna nechá, že stejně není o co stát. Tím mířila na moji chloubu, která byla na fotce vidět, a bohužel ta fotka nemluvila zrovna v můj prospěch, jestli mi rozumíte,“ zoufá si Petr, který se teď stydí vyjít na ulici. Fotka se totiž stala terčem pozornosti a v jeho okolí bylo málo lidí, kteří neměli možnost ji vidět.

Autor: Karolína Nezbedová

Související články