Marek (32): Chtěl jsem se sblížit se svou šéfovou. To, co mi přichystala v práci, byste rozhodně zažít nechtěli

od Nikola Jaroschová
   2 minuty čtení
Muz sefova

Zdroj: Shutterstock

Navzdory heslu, co je v domě, není pro mě, jsem se zakoukal do své šéfové. Byla to pohledná ženská jen o pár let starší než já. Rozhodl jsem se s ní sblížit a doufal, že bude moji náklonnost opětovat. Situace se ale nevyvíjela tak, jak jsem si představoval.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenáře. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenáře pozměněna.

Snažil jsem se jí nadbíhat. Flirtovat. Naznačit jí, že bych měl zájem o mnohem více než jen pracovní poměr. Ona mi to začala oplácet. Bohužel úplně jinak, než jsem si plánoval.

Nešlo si jí nevšimnout

Když jsem před třemi lety nastupoval do nového zaměstnání, šéfoval nám takový starý páprda. Pro nadávku nešel daleko, hodně si o sobě myslel.

Doslechl jsem se, že by to tu jednou měla převzít jeho dcera. Jenže měsíce plynuly a nám pořád dělal šéfa ten zatrpklý dědek.

Když se před půl rokem karty obrátily a do firmy jako nová šéfová nastoupila pěkná ženská, nešlo si jí nevšimnout. Byla opravdu kus!

Říkali o ní, že je stejná jako její otec

Nová šéfová se rázem stala středobodem našich debat. S kolegy jsme ji, jakožto správní chlapi, samozřejmě hodnotili a probírali.

Profesně starší kolegové mě ale varovali. Říkali o ní, že je úplně stejná, jako byl její táta. Vtipkovali na její účet, že je to vlastně chlap v sukni.

Nevěřil jsem jim. Naopak. Šéfová mě začala zajímat stále více a já si nasadil do hlavy, že se s ní sblížím. Začal jsem jí svoji náklonnost dávat najevo.

Začala moje snažení oplácet. Jenže…

Snažil jsem se s šéfovou flirtovat. Nadbíhal jsem jí. Využil jsem všechny koketovací finty, které jsem používal, když jsem chtěl nějakou kočku sbalit.

Najednou se zdálo, že mě vzala na vědomí. Ba dokonce, že mi to začala oplácet. Jenže úplně jinak, než jsem si představoval.

Tohle jsem nečekal

Najednou jsem začal mít stále více přesčasů. Úplně poprvé mě napadlo, že je to třeba proto, abychom měli možnost strávit spolu více času. Přece jen delší pracovní směna rovná se více času, kdy budeme v práci spolu.

Rychle jsem ale pochopil, že tím to nebude. Když se totiž k přesčasům přidala i stanoviště, která byla přes celou firmu od kanceláře šéfové, došlo mi, že mi flirtování asi neoplácí tak, jak jsem chtěl.

Doplatil jsem na to

Ve finále jsem pořádně ostrouhal. Dělal jsem tu nejhorší práci, navíc jsem dostával přesčasy. Myslel jsem si, že asi nemá zájem, ale definitivně jsem se v tom utvrdil až po rozhovoru s ní.

Jednou za mnou totiž přišla a mezi řečí o práci prohodila, že doufá, že nyní mám tolik práce, že už nemám čas na blbosti. Tím mi naznačila, že o mě nemá zájem. A já byl kolegům pro smích.

Autor: Nikol Kolomazníková

Související články