Mysleli jste si, že David Gránský je fešák? Tak to jste ještě neviděli jeho bratra

od Nikola Jaroschová
   2 minuty čtení
David Gransky

Zdroj: HURDA Martin / CNC / Profimedia

Dlouho nikdo nevěděl, že tato vycházející hvězda, které se přezdívá český Justin Bieber, je vlastně bratr úspěšného herce a zpěváka Davida Gránského. Ačkoliv David je a vždycky byl velký krasavec, jeho mladší bratr Tomas Sean je snad ještě hezčí.

Sedmnáctiletý Tomas Sean Pšenička se narodil v Irsku v Dublinu a s rodiči se pak přestěhoval do Česka. V Praze studuje Pražskou konzervatoř a již v takhle raném věku má zástup náctiletých fanynek.

Zpívá o šikaně

Tento mladý zpěvák se věnuje především sólové dráze. Zpívá písničky v angličtině kvůli svým irským kořenům. Populární je také na sociální síti TikTok. Mezi jeho nejslavnější singly patří například Reach The Stars nebo Heart Hotel.

Ve svých textech často zmiňuje témata šikany a diskriminace. Takže kromě sladké tvářičky a obrovského talentu, který mu napomohl k nastartování úspěšné kariéry v tak brzkém věku, podporuje správné věci.

Chtěl se proslavit sám

Důvodem toho, že se o příbuzenském vztahu nevědělo, je jeho touha nevystavět si kariéru na slávě svého staršího a již slavného bratra. Chtěl si jít svou cestou bez jakékoliv pomoci. Což ho šlechtí o to víc, jelikož o tom opravdu donedávna nikdo nevěděl.

I sám David tvrdí, že mu nechtěl nijak zvlášť pomáhat, aby si vším prošel sám. Stejně tak si na všechno sám i přišel. Zároveň mu ale vždy dobře radil v tom, jak se správně chovat a co dělat. Nikam ho však nikdy netlačil.

Prasklo to na křtu

Bratři mají stejnou maminku, která je také hudebně nadaná a dřív zpívala v punkové kapele. Otce mají každý jiného. Přesto spolu ale vycházejí všichni dobře.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený TOM SEAN (@imtomsean)

Nedávno se však rozhodli, že svůj příbuzenský vztah už nebudou skrývat. Mladý Tomas křtil svůj nový videoklip k písni Reach The Stars. Na tuto slavnostní událost dorazilo spoustu hvězd a slavných osobností včetně Davida Gránského. A právě tam se veřejnost dozvěděla, že jsou to bráškové.

I přes Tomasovu snahu je zatím stále známější a úspěšnější jeho starší bratr David, který hraje například v seriálu Modrý kód. Přece jenom je Tomas ještě mládě a na proslavení má dost času. Třeba bude ještě slavnější než jeho bratr.

Zdroj: Instagram

Autor: Klára Kovalčíková

Související články