Levandule Brownová z Harryho Pottera se nechala inspirovat Lenkou Střelenkou. Její současný vkus vás pobaví

od Nikola Jaroschová
   < 1 minuta čtení
Ron a Levandule Harry Potter

Zdroj: Profimedia

Představitelka Levandule Brownové, která se v šestém díle kouzelnické ságy o Harrym Potterovi Harry Potter a Princ dvojí krve zabouchla do Harryho nejlepšího přítele Rona Weasleyho, má skutečně podivuhodný vkus. Lehce nám připomíná styl bláznivé a věčně zasněné Lenky Láskorádové z Havraspáru.

A přitom je to celkem ironie. Právě Levandule a její kamarádka Parvati se vždy posmívaly tomu, co měla Lenka na sobě. Třeba zvláštní barevné kombinace a ředkvičky v uších místo náušnic.

Vzhlédla se ve Střelence

No a teď herečka Jessie Cave nosí podobně podivné barevné kombinace a zvláštní retro kulaté dioptrické brýle.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený JeSsIe CaVE (@jessiecave)

Když se podíváte, jak dnes vypadá, jen těžko si ji spojíte se ztřeštěnou studentkou školy čar a kouzel v Bradavicích, která Ronovi říkala Lonánku a chtěla se s ním pořád muckat, až z toho měl úplně rozpraskané rty.

Z Levandule je mamina

I když je to už nějaký ten pátek, co jako Levandule zemřela při boji o Bradavice s Lordem Voldemortem, jelikož ji napadl zlý vlkodlak Fenrir Šedohřbet, přesto je celkem překvapivé, jak se hereččin vzhled za tu dobu změnil, i to, jak moc se její život posunul kupředu.

Dnes má herečka tři děti, z nichž se jedno narodilo minulý rok v říjnu a už muselo bojovat se zákeřnou koronou, kvůli které se Jessie bála o jeho život.

Brownová si vzala Browna

Její velkou podporou v tomto krušném období byl její manžel a otec jejích dětí, bavič Alfie Brown. To, že si herečka našla muže, který má stejné příjmení jako její postava z Harryho Pottera, je opravdu rozkošné a úsměvné.

Zdroj: Instagram

Autor: Klára Kovalčíková

Související články