Monika Bagárová zveřejnila poselství spojené s Ukrajinou. Rozpovídala se o víře a o tom, že vše nakonec dobře dopadne

od Nikola Jaroschová
   2 minuty čtení
Monika Bagarova

Zdroj: Profimedia

Zpěvačka a maminka Monika Bagárová je v poslední době šťavnatým soustem pro bulvár, který neustále řeší její problémy s partnerem a otcem jejího dítěte Makhmudem Muradovem.

Mladá maminka ale vypadá, že jí tento vztah s médii nějak zásadně nevadí a na dotěrný bulvár už je zvyklá.

Na konci roku to vypadalo, že velká láska, tak často prodávaná na titulních stranách magazínů, je definitivně pryč a mladá zpěvačka zůstane na výchovu dcery nakonec sama.

Jenže nedávno bylo zase všechno jinak, Makhmud šel údajně do sebe, začal se partnerce a dceři víc věnovat a mělo dojít k velkému smíření. Ve vzduchu dokonce visel plán na další dítě, které by mělo upevnit trochu nestabilní vztah. Je dobře, že dcera Rumia je tak malá a vztahový kolotoč svých rodičů zatím nemůže chápat.

Články vyvolaly sílící kritiku a negativní ohlasy čtenářů, kteří vztah přirovnávají k velmi trapnému divadlu, které měsíce předvádí pro média Dáda Patrasová a Felix Slováček.

Veřejné povzbuzení svým fanouškům

Monika má i přesto poměrně silnou základnu svých fanoušků na instagramu, kde ráda prezentuje nejen sebe, ale i dceru Rumiu. Především zvěčňuje intimní okamžiky, kdy se ve společnosti svého prvního dítěte cítí být tou nejšťastnější ženou na světě.

Na jednom z posledních zveřejněných snímků je Monika vyfocená doma s dcerou v náručí a moc to oběma sluší. Rumia je na fotce stejně usměvavá a spokojená jako její maminka. Zároveň je vidět, že jde opravdu o domácí fotografii bez velkého líčení a aranžování.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Monika Bagárová (@bagarovamonika)

Zpěvačka potom k fotce přidala komentář, v němž stejně jako celá řada jiných českých umělců vyjadřuje stísněný pocit kvůli nebezpečí a tragické válečné situaci na Ukrajině, která už několik dlouhých dní zabírá celý mediální prostor nejen u nás, ale i ve světě.

Monika se vyjadřuje přesto optimisticky, že věří v Boha a v to, že bude zase dobře. Nabádá své sledující, aby nepropadali zoufalství, měli se rádi, mysleli na hezké věci a nenechali se unášet nenávistí a zlem. Podle zpěvačky je nutné, aby se každý člověk pokusil alespoň na chvíli na tragédii zapomenout a našel klid, přestože se to může za současné situace zdát velmi těžké, až téměř nemožné.

Fotka, která evokuje šťastný a bezpečný domov, který se Monika snaží pro dítě vytvořit, má být pro návštěvníky jejího instagramového profilu povzbuzením a připomenutím, že hodnoty, jako je láska k milovanému člověku a bezpečný domov, pomáhají lidem v těžké a nebezpečné době překonávat složité období.

Monika rovněž připomíná, že je dobrým zjištěním, kolik lidí je v současné situaci ochotných Ukrajinu podpořit a soucítit s osudy lidí, kteří se ničím neprovinili a stali se proti své vůli součástí nebezpečné hry, kterou Rusko rozehrálo, a svou bezohledností uvedlo do zoufalé situace celý svět.

Zdroj: instagram.com, ahaonline.cz
Autor: Lída Kropáčková

Související články