Lucie (45): Manžel mě zavrhnul, když jsem mu nedala to, po čem toužil. Neuvěřitelně se mi zhnusil

od Nikola Jaroschová
   2 minuty čtení
zena zavrhnuti

Zdroj: Shutterstock

Po patnácti letech manželství byla Lucie přesvědčena, že už ji na jejím manželovi nic nedokáže překvapit. Myslela si, že ho dobře zná. Pak ale přišel s požadavkem, který Lucie nebyla schopna splnit. Nevěděla ale, co její odmítnutí způsobí a jaký bude mít dopad na její manželství.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenářky. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenářky pozměněna.

Když za mnou poprvé přišel, že by to chtěl zkusit a byl by rád, kdybych s tím souhlasila, považovala jsem to za vtip. Hodně hloupý vtip. V ten okamžik jsem netušila, že moje nelibost pro jeho nápad bude mít takové následky.

Nebylo to žádné vzrůšo, ale nám to tak vyhovovalo

Po patnácti letech manželství jsme ani jeden od našeho intimního života neočekávali nic extra. Ano, zpočátku tam byla vášeň, byl tam chtíč a neskutečná touha. Ale časem se z toho stal stereotyp.

Měla jsem za to, že věci dějící se za dveřmi naší ložnice vyhovují nejen mně, ale také manželovi. Nyní už vím, že jsem se ošklivě spletla a žila v nějaké mnou vytvořené umělé realitě. Manžel se roky jen přetvařoval.

Považovala jsem jeho nápad za vtip

Jednoho dne přišel s nápadem, o kterém jsem si myslela, že je vtipem. Nenapadlo mě ani v nejmenším, že by to snad mohl myslet vážně.

Jenže myslel, a to mě vyděsilo. Věci, které chtěl zařadit do našeho intimního života, se mi nelíbily. Ani trochu! Jak si vůbec mohl myslet, že bych byla schopna dělat takové nechutnosti? Na něco takového jsem nikdy nebyla.

Vyhrožoval mi milenkou

Když jsem manžela odmítla, rozzlobil se na mě. Ten večer šel uraženě spát do obýváku. Druhý den byl zase jako miláček a zkusil mě do toho přemluvit znovu.

Trvala jsem si na svém. Tyhle intimní praktiky byly v mých očích nechutným zvěrstvem. Něco takového jsem viděla možná tak v lechtivých videích, a i tam se mi to zdálo odporné.

Jakmile viděl, že u mě nepochodí, začal mi vyhrožovat, že si najde milenku. Jeho slova mě zasáhla, zároveň jsem se ale vyděsila, že by to byl skutečně schopen udělat.

Manžel se mi znechutil

Od té doby jsme s manželem nespali. Zavrhl mě. Odůvodnil to tím, že nejsem schopna překročit své hranice, abych ho uspokojila. Vyčetl mi, že ho nemiluji a že si to vybere jinde.

A vybral. Netajil se tím, že se schází s ženami, kterým platí za to, že dělají to, co jsem já dělat odmítla. Tím se mi manžel strašně zhnusil. Cítím k němu odpor, nemůžu se na něj ani podívat.

Bylo by snadné odejít, jenže nemůžu. Odešla bych s holým zadkem, manžel by mi nedal vůbec nic. Momentálně nemám prostředky na to, abych od něho odešla. Proto tiše trpím. Kdykoli se vrátí z těch svých „výletů“ za některou z milenek, vidím mu ve tváři, jak mnou opovrhuje. Má za to, že nade mnou vyhrál. Je mi z něho zle.

Autor: Karolína Nezbedová

Související články