Láska Harryho Pottera se vdala. Představitelka Ginny Weasleyové měla svatbu jako z pohádky

od Soňa Jiroutová
   2 minuty čtení
Bonnie Wright

Zdroj: Featureflash Photo Agency / Shutterstock.com

Ginny Weasleyová byla součástí ságy o Harry Potterovi již od prvního dílu. Herečka Bonnie Wright, která ji ztvárnila, dostávala postupně více a více prostoru, jak se vyvíjel její vztah s Harrym Potterem. V knize čekal tyto dvě postavy happy end, vzaly se a měly děti. V reálném životě se Bonnie Wright dočkala také svého happy endu. Ačkoliv až napodruhé.

Herečka se narodila v Londýně a ve skutečnosti je bruneta, nikoliv zrzka. Poklidné dětství se změnilo v roce 2001, když získala roli Ginny v Harrym Potterovi.

Z malé holčičky v mladou dámu

Ginny si všichni pamatují jako tu malou roztomilou zrzavou sestru klanu Weasleyových, která byla od začátku zamilovaná od hlavního hrdiny Harryho Pottera.

Herečka Bonnie Wright se oproti ostatním hercům stáhla spíše do ústraní. Sice natočila ještě pár filmů, ale žádný z nich nebyl žádným trhákem.

Jejím dlouholetým partnerem je Andre Lococo. Před ním však randila, a dokonce se zasnoubila s hercem Jamiem Campbellem Bowerem. S ním se seznámila během natáčení posledního dílu o Harrym Potterovi, kde ztvárnil postavu Grindewalda. Vztah jim nevydržel a v roce 2012 oznámili rozchod.

Svatba jako z pohádky

Herečka se se svými fanoušky podělila o nejkrásnější den svého života, jak sama svatbu popsala. Ačkoliv se nesvěřila, kde se veselka konala, pochlubila se krásnou fotografiií na svém instagramu.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený BONNIE WRIGHT (@thisisbwright)

Fotografii okamžitě začali komentovat kromě fanoušků i její herečtí kolegové z Harryho Pottera. Novomanželé se tak dočkali blahopřání například od Toma Feltona (Draca Malfoye) nebo od Jamese Phelpse (Freda Weasleyho).

Herečka zvolila jednoduché bílé šaty s délkou až na zem. Manželé se také pochlubili krásnými prsteny.

Místem, kde se rozhodli společně žít, je San Diego. Ačkoliv, jak herečka sama uvedla, bylo těžké si zvolit jedno město, ve kterém by chtěli pobývat.

Zdroje: Super, Instagram, Etonline

Autor: Soňa Jiroutová

Související články