Kateřina Brožová ukázala víc, než měla v plánu. Fanoušky v televizi oslnila svými kalhotkami

od Šárka Cvrkalová
   2 minuty čtení
katerina brozova

Zdroj: Profimedia

Je jí 54 let a vypadá skvěle. Kateřina Brožová je oblíbenou českou herečkou, která v televizi dostává spíše role významných žen z vyšších pozic, které umí chodit v byznysu. Po tom, co předvedla v pořadu 7 pádů Honzy Dědka, ji už ale málokdo bude vnímat jako seriózní ženu na úrovni. Každý si totiž s jejím jménem spojí i barvu jejích kalhotek.

Rozhovor začal vcelku nevinně. Honza Dědek se Brožové ptal na její dětství a na to, po kom z rodiny zdědila jaký talent. Nejprve se herečka se smíchem rozpovídala o tom, jak se kvůli tatínkovi učila hrát na housle. Jenomže tenhle talent se u ní nakonec s úspěchem moc nesetkal.

„Já jsem dostala kdysi jako úplně malá takové maličké housličky. Nechtěla jsem na ně moc cvičit, ale jednou jsem tátovi chtěla udělat radost. A tak jsem ve svém pokoji hrála písničku Když jsem husy pásala. Strašně, ale opravdu strašně jsem vrzala, protože mi to nešlo. Pak táta přiběhl, vzal mi ty housle a už mi je nikdy nedal,“ smála se herečka.

S baletem to vypadalo nadějně

Talent na hraní na hudební nástroj Kateřina po tatínkovi nezdědila. Na druhou stranu po mamince se jí podařilo uchytit se na čas u baletu. Maminka totiž bývala skvělou baletkou, dokonce v Národním divadle, kde předváděla excelentní výkony.

Právě na balet se Dědek zeptal hned po historce s houslemi. Brožová byla nadšená, že může vyprávět o něčem, co se jí vždy dařilo. Jenomže kvůli své dobré náladě zapomněla, že si do televize vzala kratší šaty, ve kterých by měla sedět s nohama u sebe.

Když se rozhodla předvést, v jakém úhlu je při baletu potřeba mít nohy, poskytla nejen Dědkovi pohled na své kalhotky. Zasmál se celý sál, Brožová se začervenala a moderátor po krátké odmlce jenom podotkl: „Vyšlo mi to.“ I když se Brožová pokoušela do konce pořadu dělat, že se nic nestalo, je jasné, že tenhle trapas si s sebou ponese ještě dlouho.

Od baletu ke koním

Brožová pobavila svým baletním výkonem nejen Honzu Dědka a fanoušky u televize, ale také další hosty, kteří se ten den natáčení pořadu účastnili. Ti možná byli nervózní z rozhovoru, potom, co předvedla herečka, se ale přestali obávat. Veškerá pozornost se totiž v tu chvíli upnula na její kalhotky.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Katerina Brozova (@brozovakaterina)

Na konci interview Brožová vysvětlila, proč se už dnes baletu nevěnuje. Není to jen proto, že by se bála podobných situací na jevišti. Údajně si později zamilovala koně, kterým se chtěla věnovat naplno. Jezdectví ji natolik uchvátilo, že mu dala přednost před baletem.

„My jsme kdysi bydleli ve Starých Ďáblicích na kraji Prahy. A já jsem tam jako dítě objevila jezdecký oddíl. To s mým prvním zájmem nešlo dohromady. Nakonec jsem utekla od baletu ke koním,“ zakončila rozhovor.

Fanoušci ji odměnili bouřlivým potleskem, aby také ne, když toho na sebe prozradila tolik.

Zdroj: 7 pádů Honzy Dědka

Autor: Shani Maiová

Související články