Má zkrátka její krev. Kate Moss má doma možná budoucí supermodelku

od Nikola Jaroschová
   3 minuty čtení
Kate Moss

Zdroj: Profimedia

Jméno Kate Moss si většina z nás spojí se slavnou britskou supermodelkou a módní návrhářkou, která se stala několikrát tváří velkých módních společností, jako je Calvin Klein, Dior nebo H&M. Je vůbec možné, aby se v jedné rodině objevily dvě tak krásné ženy? Očividně ano, její dcera totiž také roste k dokonalosti.

Po boku slavné Kate Moss se vystřídalo několik mužů. V roce 2001 navázala známost s majitelem časopisu Dazed & Confused a o rok později se jim narodila dcera, které dal pár jméno Lila Grace.

Letos dcera Kate Moss oslaví dvacáté narozeniny. Už teď je jasné, že s klidem může vyrazit po stopách své maminky a živit se modelingem. Prozatím s ní bylo nafoceno několik kolekcí a médiím se rozhodně nevyhýbá. Nechte se oslnit její krásou.

Lila Grace

Zdroj: Profimedia

Znaménko krásy

Kromě oficiální spolupráce s některými módními časopisy Lila Grace často přidává fotky na svůj Instagram, kde s fanoušky sdílí současné výkřiky módy a ukazuje jim, že jí sluší v podstatě cokoli.

Její dokonalá postava v kombinaci s krásou v obličeji, na kterém dokáže vykouzlit neskutečně svůdný výraz, oslňuje muže i ženy. Typické je pro dceru supermodelky také mateřské znaménko, které je ovšem vidět, jen když vezme větší výstřih.

Piha na hrudníku ale nikomu nepřekáží, naopak tak nějak dolaďuje celkový vzhled mladé krásky. Ne vždy ale musí nosit šaty s hlubokým výstřihem, aby zaujala. Lila vypadá dokonale i v roláku.

Její Instagram je zaplaven celou řadou fotek, na kterých se chlubí svým oblečením, líčením nebo obálkami módních časopisů, do kterých se ona nebo její matka dostaly.

Ti z vás, kteří rádi sledují módu a zajímá je, jak se dnes oblékají mladé krásné ženy, které chtějí v životě něčeho dosáhnout, by určitě měli Lilu Grace na Instagramu navštívit. Navíc se umělkyně nebojí fanouškům poradit, pokud v komentářích sepíší nějaký ten dotaz.

Lila Grace

Zdroj: Profimedia

Kráska i v mikině

Ačkoli je na velké většině fotografií na Instagramu Lila Grace zachycena v módních modelech a je vidět, že se jedná o fotografie pořízené profesionálem, nestydí se fanouškům ukázat ani to, jak se obléká doma.

Na profilu je také celá řada selfíček, na kterých je ve vytahaných mikinách a roztrhaných džínách. Jelikož se ale svůdně usměje a ví, jak se postavit, aby jí to co nejvíce slušelo, i v tomto oblečení je kráskou.

Její fanoušci se proto velmi často diví, jak to dělá, že i v obyčejné mikině a teplákách vypadá tak skvěle. Ona se jen směje a přisuzuje zásluhy tak trochu své matce.

Je pravda, že geny slavné supermodelky nezapře. Když jdou někam matka s dcerou společně, lidé se za nimi nestačí ohlížet. Vypadá, to, že má dcera Kate Moss před sebou velmi slibnou budoucnost.

Překoná jednou Lila Grace svou matku? Stane se u fanoušků, fotografů a velkých módních značek tak oblíbenou, nebo si nakonec zvolí jiný životní směr? To jsou spekulace, na které budeme do pár let všichni znát odpověď.

Zdroj: Instagram, wikipedia.org, ČSFD
Autor: Shani Maiová

Související články