Bulšit: Zákeřná roztleskávačka Catherine je po letech kráska s krátkým sestřihem

od Nikola Jaroschová
   2 minuty čtení
Bulsit

Zdroj: Profimedia

Pokud se vám líbila série filmů Prci Prci Prcičky, rozhodně jste také jistě fanoušky snímku Bulšit. Americká filmová komedie z roku 2001 zachycuje životní příběh puberťáků na univerzitě, kde je samozřejmě nastavena klasická hierarchie středních škol.

Kromě ošklivého káčátka zakoukaného do největšího machýrka na celé škole tu máme typické šprty a pak hlavní roztleskávačku, která se za každou cenu snaží zbavit se veškeré konkurence v oblasti vztahů.

Catherine je dokonalým prototypem této dívky, kterou zajímá především její vlastní vzhled a vztah s někým, vedle koho bude vypadat dokonale. Ve filmu Bulšit si ji zahrála herečka Jaime Pressly.

Proslavily ji seriálové role

Jaime Pressly je americká herečka a modelka. Je pravda, že si ve snímku Bulšit zahrála poměrně velkou roli, přesto se ale nejednalo o film, který ji proslavil ze všeho nejvíce.

Pressly je totiž především seriálovou herečkou. Nejspíše nejslavnější postava, kterou ztvárnila, je Joy z televizního seriálu Jmenuju se Earl. Za tu byla dvakrát nominována na cenu Emmy.

V roce 2007 se jí dokonce podařilo tuto nominaci proměnit. Později byla nominována ještě na Zlatý glóbus a na cenu Screen Actors Guild Awards. Ty se jí ale bohužel proměnit nepodařilo.

Jaime Pressly

Zdroj: Profimedia

V pozdějších letech si Pressly zahrála ve filmech Kámoš k pohledání a Pár nenormálních aktivit 2. Od roku 2014 je jednou z hlavních postav sitcomu Máma, který se během pár let stal velmi oblíbeným.

Podle mnohých za to může právě její ztvárnění postavy Jill. Právě tento charakter přišel do seriálu s druhou sérií a následně vystřelila jeho sledovanost raketově nahoru.

Krátký sestřih, výrazné líčení

Dnes by Jaime Pressly poznal málokdo. Pokud si ji pamatujete jako dlouhovlasou blondýnku, která na první pohled reprezentuje roztleskávačky, podivíte se, jakou proměnou prošla.

Výrazné líčení jí sice zůstalo, i tak se ale změnila k nepoznání. Černé prodloužené řasy a stíny zvýrazňují její velké modré oči a v kombinaci s kratšími blond vlasy z ní dělají i v jejím věku krásku.

Přesně tak ji zachycuje fotografie, na které zapózovala nedávno pro fotografa na předávání cen v Hollywoodu. Třiačtyřicetiletá herečka se ještě před nějakým časem pyšnila delšími vlasy, je ale třeba uznat, že i kratší sestřih ji sluší.

Z vychytralé roztleskávačky, která by udělala cokoli, aby získala to, co chce, se stala žena, který na první pohled vyjadřuje samostatnost, nebojácnost a zkušenosti. Právě to ji také v její kariéře dostalo tak daleko.

Pravděpodobně se máme od Pressly ještě na co těšit. Ona sama se ještě rozhodně nechystá kariéru ukončit, záleží tedy jen na režisérech, zda si ji vyberou právě pro své projekty a dají ji příležitost ještě zazářit.

Zdroj: wikipedia.org, ČSFD, Profimedia
Autor: Shani Maiová

Související články