Kaley Cuoco se těší na prvního potomka. Než našla toho pravého, prošla si dvěma rozvody

od Markéta Krejčí
   2 minuty čtení
Cuoco Kaley

Zdroj: DFree / Shutterstock

Představitelka Penny ze seriálu Teorie velkého třesku nedávno oznámila, že je těhotná. Kaley Cuoco se se svým partnerem, hereckým kolegou Tomem Pelphreym, těší na své první miminko. Než ale sympatická herečka našla toho pravého, chvíli jí to trvalo.

Kaley Cuoco je českým divákům známá především jako Penny ze seriálu Teorie velkého třesku. Velký úspěch ale v poslední době zaznamenala také v hlavní roli seriálu Letuška.

Ačkoliv herečka dlouho uváděla, že mateřství zatím neplánuje a chce se spíše věnovat kariéře, vše se zřejmě změnilo, když potkala toho pravého.

Stačil jeden osudový pohled

Tím se stal její herecký kolega a hlavní hvězda populárního seriálu Ozark Tom Pelphrey. Podle krásné blondýnky to byla láska na první pohled.

„Můj manažer mě vzal jako svého hosta na premiéru seriálu Ozark, kde jsem ho potkala. Bylo to, jako by andělé začali zpívat. Říkala jsem si ‚Aleluja!‘ Bylo to velmi magické… bylo to dokonalé,“ řekla pro ExtraTV.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Kaley Cuoco (@kaleycuoco)

Nevyšlo jí to s tenistou

Než ale Kaley Toma objevila, musela si projít pěknou řádkou nepodařených vztahů. Dokonce mezi nimi byla i dvě manželství.

Poprvé se slavná herečka vdávala už ve svých 27 letech. Jejím vyvoleným se stal tenista Ryan Sweeting. Pár se zasnoubil už po třech měsících vztahu a po dalších třech přišla svatba.

Ani jezdec nebyl tím pravým

Nikoho tak úplně nepřekvapilo, že manželství nakonec vydrželo jen necelé dva roky. Kaley však na instituci manželskou nezanevřela a tři roky po svém prvním rozvodu se znovu vdala.

Tentokráte si vzala Karla Cooka, syna miliardáře a profesionálního jezdce na koni. Právě láska k těmto zvířatům je svedla dohromady.

Ale ani toto manželství nevydrželo a po třech letech přišel rozvod. Tak snad už si svou smůlu v lásce půvabná herečka vybrala a s Tomem už ji čeká jen štěstí.

Zdroj: ExtraTV, Super, Instagram

Autor: Markéta Mladá

Související články