Taťána Kuchařová vyrazila v rudé na křest knihy Miloše Zapletala. Dodnes je jeho oblíbenkyní

od Šárka Cvrkalová
   2 minuty čtení
tatana kucharova

Zdroj: Profimedia

Bývalý prezident soutěže krásy Miss Československo a později Miss České republiky Miloš Zapletal nedávno vydal novou knihu. Na jejím křtu se kromě něj objevilo několik celebrit, mezi nimi nechyběla ani jeho oblíbenkyně Taťána Kuchařová. Právě na tu Zapletal ve spojení se soutěží vzpomíná nejraději.

Kuchařová není modelkou pro nic za nic. Skvěle vypadá a oblékat se rozhodně umí. To předvedla právě i na křtu knihy, kam dorazila v červeném dámském kostýmku a ukázala svou eleganci.

Žena na sobě nemusí mít právě večerní šaty, aby předvedla, jak je krásná. Kuchařová se umí nosit snad úplně ve všem. Fanoušky i samotného Zapletala ohromila v rudé barvě a hned bylo jasné, proč si ji kdysi tolik oblíbil.

V jednoduchosti je síla

Kuchařová se předvedla v červených kalhotách se širokými nohavicemi a v saku, u kterého si vyhrnula rukávy. Vypadala společensky, zároveň ale bylo znát, že se cítí pohodlně. Rozhodla se zbytečně nekombinovat barvy a obléknout se spíše jednoduše.

K červenému modelu zvolila jako doplněk bílou kabelku, ani s líčením to nijak nepřeháněla. Nejvýrazněji působí její rudá rtěnka, která se skvěle hodí k outfitu. Celkově to Kuchařové opravdu slušelo.

tatana kucharova

Zdroj: Profimedia

I po letech tak dokázala Zapletalovi, že byla jeho oblíbenkyní právem. Ten ji v rozhovoru pro Blesk před několika lety vychválil až do nebes, takže je jasné, že se s ní na křtu knihy, kterou napsal společně s Janem Měšťákem, potkal velmi rád.

Jezdí k němu na farmu

Na dotaz, na kterou z missek ze soutěže Zapletal nejraději vzpomíná, v rozhovoru pro Blesk odpověděl: „Jednoznačně na Taťáňu Kuchařovou, ta se vymykala svou výjimečnou krásou, inteligencí a celkově to byla a je výrazná osobnost. Dodnes jsme velcí kamarádi a jezdí k nám na farmu.“

Podle jeho slov v roce 2006 nečekal, že by mohla Taťána vyhrát Miss World, na druhou stranu to ale nebylo nijak velkým překvapením.

„Bohužel se mi tehdy nepodařilo přesvědčit Novu, aby vysílala soutěž přímým přenosem, přestože jsem jim říkal, že Táňa tam uspěje. Takže to pak vysílali až za týden ze záznamu,“ popsal.

I když byla Kuchařová jeho oblíbenkyní, přiznává Zapletal, že rád měl i jiné soutěžící a nikdy za žádnou z nich vyloženě nelobboval.

Přesto je jasné, že právě Taťánu viděl na křtu své knihy velmi rád a i po letech se přesvědčil, že je to krásná žena, která si titul zasloužila.

Zdroj: Profimedia, Blesk

Autor: Shani Maiová

Související články