Herec Miroslav Hanuš, který zazářil ve StarDance, bude děda. Jedna z jeho tří dcer čeká miminko

od Nikola Jaroschová
   2 minuty čtení
StarDance Hanus

Zdroj: Profimedia

Miroslav Hanuš sám sebe popisuje jako herce staromódního typu s lehce romantickými ideály. Snaží se být vždy ke všem spravedlivý a prosazovat důležitost radosti ze života. Kdo by nechtěl takového veselého dědečka?

Do povědomí diváků se herec zapsal ztvárněním radního Antonína Hložánka v seriálu Ulice. Jinak obvykle ztvárňuje především malé role, zahrál si například i v seriálu Případy 1. oddělení.

Kromě herecké kariéry se proslavil Hanuš jako skvělý tanečník. Objevil se v pořadu StarDance aneb Když hvězdy tančí. V jeho poslední sérii okouzlil diváky a dokázal, že i ve svém věku 57 let je schopen překonat pohybově mladší kolegy.

Jeho dcera si s ním zahrála i v Ulici

Miroslav Hanuš má celkem tři dcery. Jedna z nich, Eliška, si po jeho boku zahrála v divácky oblíbeném seriálu Ulice. Právě ta v současné době čeká miminko a ze svého otce tak brzy udělá dědečka.

Loni v létě se Eliška vdala a nic nebránilo tomu, aby se s manželem pokusila o miminko. To se nakonec podařilo a před nedávnem oznámila světu, že čekají nový přírůstek do rodiny.

Dlouho držela těhotenství v tajnosti

Eliška prozradila fanouškům své těhotenství až v požehnaném stádiu. Podle všeho si své soukromí střeží, ale její rostoucí bříško už se zkrátka nedalo skrývat. „Ráda si střežím své soukromí, ale v tomto případě jde hlavně o vedlejší efekt dnešní nelehké situace, kvůli které mě diváci nemohli vidět třeba v divadle, kde by to na mně už dávno poznali,“ svěřila se.

„Navíc moje role v Ulici neprožívá nejjednodušší období v životě a těhotenství se do scénáře logicky moc nehodilo,“ dodala.

Eliščino bříško bylo podle všeho čím dál tím složitější skrývat, a nakonec pravda musela ven.

Nastávající mamince její bříško sluší a je vidět, že je šťastná a na rodinu se těší. Je prý vděčná všem, kteří se celé týdny podíleli na skrývání tohoto tajemství. Především pak kostymérkám a kolegům z branže.

Jaké bude pohlaví miminka, nebo jak se bude potomek jmenovat, to herečka neprozradila. A podle všeho si to minimálně do porodu nechá pro sebe. Alespoň nějaké soukromí si chce zachovat.

Dědeček se na potomka těší

I když je Miroslav Hanuš podle svých slov tak trochu staromódní, na miminko se těší a doufá, že bude ve svém věku dokonalým dědečkem a za pár let bude mít dost energie, aby bral vnoučka nebo vnučku na výlety.

Zda se i u potomka projeví herecké geny, zatím není jisté. Samozřejmě je na takové předpovědi tak trochu brzy. Ale co se týče druhého dědečkova talentu, je možné, že bude děťátko umělec.

Už teď totiž v bříšku maminky Elišky pilně trénuje taneční kroky. Zda se nakonec narodí herec, herečka, tanečník, tanečnice, nebo něco úplně jiného, to se uvidí až za nějaký čas.

Je ale jasné, že ať už to bude holčička, nebo chlapeček, rodina ho bude milovat a děťátko získá nejen skvělou maminku s tatínkem, ale také milujícího dědečka, který už se těší, až bude jezdit s kočárkem po zahradě.

Zdroj: wikipedia.org, filmovyprehled.cz, slovo.proglas.cz
Autor: Shani Maiová

Související články