Gossip Girl reboot: Všechno, potřebujete vědět o nové Super drbně

od Nikola Jaroschová
   2 minuty čtení
Blair waldorf super drbna

Zdroj: Profimedia

Svého času to byl televizní trhák, který poutal k obrazovkám především dívky – jistě si ale dokázal najít i mužské diváky, především pak pro arzenál krásných hereček. Jen málokdo by neznal legendární Upper East Siders a možná ještě známější pojem „super drbna“.

Ať už jste tento seriál sami sledovali, nebo šel mimo vás, možná vás bude zajímat, že se chystá jeho návrat. Ano, čtete správně! Především zarytí fanoušci, kteří před lety doslova hltali každičkou epizodu se svými oblíbenými hrdiny, budou nadšení, že plánovaný reboot brzy spatří světlo světa.

O čem to bude?

Hlavní zápletka je samozřejmě opředena tajemstvím a upřímně – vy byste chtěli dopředu vědět, o co půjde? Kde by pak bylo to napětí u každého dílu?!

Scénárista Joshua Safran ale prozradil, že myšlenkou návratu tohoto legendárního seriálu je poukázat na to, jak se společnost neustále mění.

Diváci tak budou moci vnímat rozdíly, jaká byla společnost před více než deseti lety a jaká je společnost dnes. To zní zajímavě, co myslíte?

Kdy se můžete těšit?

Gossip Girl poběží na streamovací platformě HBO a odstartovat by podle všech plánů měla již za několik měsíců – konkrétně v červenci 2021.

Přesné datum premiéry se ještě neví, ale už nyní je možné prohlédnout si třeba první fotografie nebo krátké ukázky. A rozhodně je se na co těšit!

Jaké bude obsazení?

Fanoušci původního seriálu Super drbna by klidně i teď, ačkoli už je to několik let, dokázali bezpečně vyjmenovat postavy, a to včetně jejich seriálových i skutečných jmen.

Zajímá vás, na koho se můžete těšit v nové Super drbně? Objeví se v ní například herečka a hudebnice Emily Alyn Lind. Chybět nebude Savannah Smith nebo bruslař a model Evan Mock, jehož role v seriálu Gossip Girl bude zároveň jeho první rolí v životě.

A co původní obsazení?

Možná vás zajímá, jestli se v nové Super drbně objeví i někteří herci z původního obsazení. Kdo by si nepamatoval Serenu van der Woodsen v podání Blake Lively, legendární potvoru Blair Waldorf, kterou zahrála Leighton Meester nebo dech beroucího krasavce Chucka Basse, kterého ztvárnil Ed Westwick?

V tuto chvíli se neočekává, že by byli původní herci do seriálu zařazeni, ale nová Gossip Girl existuje v úplně stejném vesmíru jako ta první. Proto můžeme směle říci „nikdy neříkej nikdy“.

Autor: Karolína Nezbedová

Související články