Emily bude už zase pobíhat po Paříži ve svých okouzlujících outfitech. Právě se natáčí druhá řada seriálu Emily in Paris

od Nikola Jaroschová
   < 1 minuta čtení
nataceni emily in paris

Zdroj: Profimedia

Srdce mnoha fanoušků po celém světě loni v listopadu zaplesalo. Po velkém úspěchu, kterého se seriál Emily in Paris dočkal, tvůrci oznámili, že bude další série. Kdy se na ni můžeme těšit a co všechno hlavní hrdiny čeká?

Když loni na podzim mladá americká marketingová manažerka vtrhla do Paříže, aby svým kolegům z marketingové agentury Savoir předala trochu jiné perspektivy, ještě netušila, s čím vším se bude potýkat.

Střet dvou kultur

Život v Paříži je zkrátka jiný než za oceánem a Francouzi jsou svou povahou od Američanů dost odlišní. A navíc je tady také jazyková bariéra.

Emily se však v Paříži dokáže i přes počáteční nedorozumění aklimatizovat, a to možná víc, než sama očekávala.

Do cesty se jí připlete tak trochu bláznivá Asiatka Mindy, stylová Francouzka Camille a pohledný soused Gabriel. Dramata tak naberou obrátky nejen v pracovní sféře, ale také v té soukromé.

Natáčení už začalo

Komediální romantický seriál vyšel z dílny tvůrce seriálu Darrena Stara, který stojí také za populárním sitcomem Sex ve městě.

Ačkoliv natáčení druhé série brzdila současná pandemická situace, dle všech dostupných informací mělo koncem dubna začít. Opět se bude odehrávat ve Francii, a to nejen v její metropoli.

Emily by se měla v Paříži ještě více usadit, rozhodně však nebude nouze o dramata. Větší prostor by měly dostat také vedlejší postavy, jako je například šéfová Savoiru Sylvie.

Termín zatím není dán

Oficiální trailer vzhledem k tomu, že natáčení začalo poměrně nedávno, ještě nespatřil světlo světa, a tak si zatím můžeme jen domýšlet, co všechno se ve městě módy a lásky bude dít.

Stejně tak není oficiálně potvrzeno, kdy přesně druhá řada ovládne skrze Netflix naše obrazovky. Spekuluje se, že by to mohlo být už letos na podzim. Nechme se tedy překvapit.

Autor: Karolína Ondrušková

Související články