Dokonalá postava Scarlett Johansson: Víme, jak docílit těla, jako má představitelka Black Widow

od Nikola Jaroschová
   2 minuty čtení
Scarlett Johansson hubnuti

Zdroj: Shutterstock / Profimedia

Každý z nás by chtěl dobře vypadat a co nejméně se trápit. Ne vždy to je tak snadné, existuje ale celá řada efektivních způsobů, jak se udržet v kondici, a zároveň netrpět. Scarlett Johansson má na svou dokonalou postavu recept, který se možná mnohým z vás bude zdát složitý, podle jejích slov se na to ale dá zvyknout.

Lidé se s oblibou inspirují u slavných celebrit, které kromě talentu obvykle také dbají o svůj vzhled. Pokud se denně ukazujete před médii, musíte zkrátka vypadat k světu. A někdy to znamená dodržovat striktní dietu, která mnoho věcí zakazuje.

Scarlett Johansson je americká herečka a zpěvačka, které je dnes 36 let. Zahrála si v mnoha slavných snímcích, dokonce byla nominována na cenu Zlatý glóbus a získala ocenění BAFTA. Toho všeho docílila nejen tím, že je talentovaná a nadaná, ale i díky tomu, že skvěle vypadá.

Kdybyste se ptali, jaký má umělkyně recept na dokonalou postavu, nejspíš by vás překvapila odpověď. Podle jejího trenéra Bobbyho Stroma je totiž někdy třeba změnit celkem zásadně životní styl, aby došlo k nějakému výsledku.

Veganská dieta

Scarlett Johansson dodržuje takzvaně veganskou dietu. To znamená, že ze svého jídelníčku zcela vynechává produkty živočišného původu, mezi které patří maso, mléko, sýry, ale také vejce.

Není to podle jejích slov proto, že by chtěla chránit přírodu. Dříve totiž maso konzumovala poměrně pravidelně. Ale dnes ví, že vynechat tato jídla z jídelníčku znamená pro tělo mnoho prospěšného.

Mezi oblíbená jídla, která jsou pro herečku a zpěvačku na denním pořádku, patří ovesné vločky, saláty, čočka a fazole, které obsahují obrovské množství bílkovin, díky čemuž absenci masa tělo ani nepocítí.

Často se v receptech její kuchyně objevuje také tofu nebo sójové maso a další náhražky, které dodají tělu vše, co potřebuje. Ačkoli to byl podle umělkyně ze začátku boj, dnes už si zvykla a ani trochu maso nepostrádá.

Buduje svalovou hmotu

I když Scarlett Johansson pravidelně cvičí, aby udržela své tělo v kondici a shodila zbytečné tuky, zároveň nechce být pouze vyhublá, a proto se snaží také nabrat nějakou tu svalovou hmotu.

Na tom pracuje pomocí bojových umění, která pravidelně provozuje. Kromě toho, že se jí díky boxování a kung-fu daří zesílit, nemusí se pak vpodvečer bát, že by jakožto celebrita potřebovala neustále nějakého toho bodyguarda.

Podle jejích slov se navíc díky pravidelnému tréninku cítí nejen fyzicky v kondici, ale také psychicky v naprosté pohodě. Pravidelný spánek k tomu všemu jí dodává dostatek energie, kterou potřebuje, aby se dokázala vyrovnat se stresem v showbyznysu.

Navíc Scarlett dobře ví, že po té vší dřině si může dovolit i nějaký ten kousek veganské čokolády, takže pokud má na něco chuť, zkrátka a dobře zhřeší a nijak se tím netrápí. Podle jejích slov to není velký problém.

Pokud tedy chcete mít dokonalou postavu jako ona, chcete se udržet v kondici a cítit se plní energie, můžete speciální režim Scarlett Johansson vyzkoušet. Zdá se ale, že to chce pevnou vůli a trochu toho odhodlání.

Zdroj: wellandgood.com, superherojacked.com, harpersbazaar.com
Autor: Shani Maiová

Související články