Těhotná moderátorka Eva Perkausová si představuje ideální mateřství: Tři děti a co nejrychleji zpět do práce

od Markéta Krejčí
   < 1 minuta čtení
Perkausova Eva

Zdroj: Profimedia

Oblíbená moderátorka Eva Hecko Perkausová se už nemůže dočkat svého prvního potomka. Jak se ale nedávno svěřila v rozhovoru pro deník iDNES, její představy o mateřství jsou zatím možná ještě lehce naivní. Zatím totiž sní o třech dětech, tak je sama zvědavá, zda se po porodu toto číslo změní.

Evu Hecko Perkausovou už dělí jen několik málo týdnů od chvíle, kdy se stane poprvé maminkou. Na miminko se velmi těší jak ona, tak i její manžel, podnikatel Ivan Hecko.

Bude to kluk

Nedávno se krásná moderátorka pochlubila, že čekají chlapečka. „Přála jsem si víc holčičku, ale přešla jsem do módu Proč ne chlapeček?“ svěřila se webu Lifee.

„Výhledově může být druhé děťátko a byl by to hezký páreček. Teď si říkám, hlavně ať je zdravé. Ať všechno dopadne tak, jak to má být,“ doplnila.

Tři děti jsou podle ní ideál

Je tedy jasné, že sympatická blondýnka plánuje ještě další děťátko. Jak ale nedávno prozradila v rozhovoru pro iDNES, dětí by chtěla dokonce ještě víc.

„Vždycky jsem měla představu, že bych chtěla tři děti. Je pravda, že každý mi říká: ‚Počkej po porodu, ono se to změní, ten názor‘,“ vysvětlila se smíchem.

Do práce chce co nejdříve

Zatím si však tuto představu o velké rodině ponechává, přestože přiznává, že je možná trochu naivní. Podobně přistupuje i ke svému návratu do práce.

Za moderátorský pultík na televizi Prima se totiž chce vrátit co nejdříve. „Nemůžu říct konkrétní termín, ale ráda bych hned, jak mi to zdravotní stav umožní. Čím dřív, tím líp,“ vysvětlila Lifee.

„Nevím, jestli to bude v řádu týdnů, měsíců nebo půl roku,“ doplnila. Tak snad se dočká hodného a zdravého chlapečka, který jí umožní tyto plány naplnit.

Zdroj: iDNES, Lifee

Autor: Markéta Mladá

Související články