Jitka Boho už má byt hotový. Pyšní se designovou kuchyní a v interiéru převažuje dřevo

od Šárka Blahoňovská
   2 minuty čtení
jitka boho

Zdroj: Nextfoto

Jitka Boho by tento rok mohla označit heslem „všechno nové“. Přiznala nového partnera, chvíli na to oznámila nový přírůstek do rodiny a nyní se dočkala i nového domova.

Vítězka České Miss, účastnice show Tvoje tvář má známý hlas, modelka, influncerka a nyní dvojnásobná maminka. No stihla toho Jitka opravdu hodně.

Akce „přemisťování krabic“ ukončena

Těhotenství jak má být – plné tahání krabic! Tak to samozřejmě není, ale skoro to tak mohlo vypadat, protože modelka často sdílela fotky krabic a hodně stěhovala. Stálo to však za to!

Postupně svým fanouškům odhalovala hotové části svého hnízdečka lásky a bylo zřejmé, že zde byl vyladěn každý detail.

V interiéru dle fotek převažuje eukalyptové a bambusové dřevo, které modelka doplnila béžovou barvou a přírodními doplňky.

Jako první se pochlubila hotovou ložnicí a dětským pokojíčkem. Je zřejmé, že se Jitka snažila, aby byl celý byt sladěný, a to se jí povedlo.

Málokdo by poznal, že vše probíhalo tak trochu ve spěchu, protože modelka se za svým partnerem stěhovala z Třebíče zpět do Prahy narychlo. Pomyslným časovačem bylo modelčino bříško.

Vše se ale nakonec stihlo a k dceři Rosálce přibyl 10. října bráška Tadeáš, který se s maminkou vrátil už do hotového.

Že to byly nervy a hodně nepořádku, dokazují modelčiny fotky na instagramu.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený JITKA BOHO (@jitkaboho)

Je hotovo!

Jitka sdílela několik fotek designové kuchyně, kde nejvíce vychválila stůl.„No, my jsme fakt nadšení z jídelního stolu, který je takovým výrazným prvkem v kuchyni,“ napsala a sledující jí dali za pravdu, že stůl je opravdu krásný.

Výsledek působí vzdušně a střídmě. Na dalších fotografiích pak byl obývací pokoj, ložnice a botník, který se ale nejeví moc prakticky, protože se do něj vejdou jen troje boty.

Byt má modelka jako ze žurnálu, to je bez debat, ale nás stejně nejvíce zaujal jiný detail na fotografii z kuchyně – malý Tadeášek. Ten totiž společně se sestrou mamince brzy ukáže trochu jiný styl bydlení, až zde začnou společně řádit.

Zdroje: Blesk, Instagram

Autor: Soňa Jiroutová

Související články