Dnes se narodila další Pagáčová. To svět prý potřeboval

od Nikola Jaroschová
   2 minuty čtení
Patricie Pagacova

Zdroj: Profimedia

„Přesně to svět potřeboval! Další Pagáčovou!“ napsala herečka a novopečená maminka Patricie Pagáčová pod fotku, kde drží dnes narozenou dcerušku, a kterou zveřejnila na svém instagramu. Všichni jí pod příspěvkem gratulují.

Její kolegyně Nikol Leitgeb (ještě včera Štíbrová), která bude také co nevidět dvojnásobnou maminkou, přidala ke gratulaci „Sakra, zase bulím.“

Jméno holčičky znamená plná života

V příspěvku také pomocí hashtagu prozradila i krásné jméno, které s manželem Tiborem vybrali. Holčička se jmenuje Bibiana. Zkráceně ji mohou oslovovat rozkošným Bibi. Toto jméno znamená „plná života, čilá“.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Patricie Pagáčová (@patricie.pagacova)

Uvidíme, jestli teď její instagram zaplní jedna fotka malé Bibianky za druhou, nebo zda si ji ponechá pouze pro sebe a pro své blízké.

Ani během těhotenství neměla potřebu každý den ukazovat svoje bříško, kterým se spousta nastávajících maminek rádo chlubí na sociálních sítích.

Během těhotenství se udržovala v kondici

Podle zveřejněné fotografie to vypadá, že jsou obě šťastné a zdravé, což je nejdůležitější. Může to být díky tomu, že se po celou dobu těhotenství držela v kondici.

Patricie je známá svým zdravým životním stylem a tím, že se od jisté doby udržuje v dobré kondici a pohyb je součástí jejího běžného života.

Když holčičku čekala, cvičila po celou dobu jógu, ačkoliv Super.cz přiznala, že čím má bříško větší, tím je línější cvičit. Spoléhala však na to, že cvičení v těhotenství může mít dobrý vliv na samotný průběh porodu. Stejně tak se jí budou mnohem lépe shazovat těhotenská kila a dřív se vrátí na svou původní váhu a do své obvyklé kondice.

Studená káva nehrozí

Časopisu Maminka nedávno prozradila, že si je jistá, že tepláky a studené kafe u ní doma na denním pořádku nebudou. Budeme jí tedy všichni držet palce, aby se jí tento cíl splnil a ona si mohla užívat svého prvního mateřství podle svých představ.

Autor: Klára Kovalčíková

Související články