Svatba klidně i s bubnem. Hlavně, že ji Nikol Štíbrová stihla ještě před porodem

od Nikola Jaroschová
   2 minuty čtení
Nikola Stibrova

Zdroj: Profimedia

Jelikož má herečka Nikol Štíbrová v podstatě za chvíli rodit, je určitě v přísném hledáčku všech bulvárních paparazziů. Proto je třeba patřičně ocenit, jak se jí podařily utajit přípravy svatby, která se dnes uskutečnila.

To, že je Nikol Štíbrová, kterou můžete znát především z 3v1 nebo z Pojišťovny štěstí, těhotná a zasnoubená, nebylo žádným tajemstvím.

Že Štíbrová už nejspíš není Štíbrová, protože si právě dnes vzala svého partnera a otce jejich zatím nenarozeného potomka Petra Leitgeba, tajemstvím bylo.

Novinku sdělila na instagramu

Proto bylo pro všechny velikým překvapením, když se na jejím instagramovém profilu objevila fotka ve svatebním, jak líbá svého v tu chvíli již manžela Petra.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený n i k o l l e i t g e b (@stibrovicnikolka)

Pod fotografií byste nenašli žádné velké vysvětlení tohoto neočekávaného kroku. Nikol napsala jen velice jednoduché: „Stihli jsme to. Mr. & Mrs. Leitgeb“.

Svatbu se podařilo utajit

Ne, že by nikdo neočekával, že by se tento krásný a šťastný pár vzal. Zasnoubení byli. Nikol však ještě nedávno prohlásila, že svatbu určitě ještě před narozením jejího druhého syna nestihnou.

Byla to jen taktika, jak svatbu utajit a moci si ji užít bez přítomnosti fotografů a novinářů, nebo se Petr a Nikol rozhodli pro spontánní krok a svatbu připravili skutečně narychlo? To můžeme zatím jen hádat.

Stejně tak se můžeme zatím jen domnívat, jestli jméno Nikol Štíbrová zanikne a její fanoušci si budou muset zvyknout na nové Nikol Leitgeb.

Tentokrát to vyšlo

Nikol měla už jednou před svatbou se svým bývalým partnerem Martinem, se kterým má svého prvního syna Mathiase, a který je už odmalička hvězdou jejího instagramu. K oltáři ovšem nedošli.

A tak všichni v redakci přejeme novomanželům hodně štěstí a už se nemůžeme dočkat, až uvidíme nového člena této šťastné rodinky.

Autor: Klára Kovalčíková

Související články