Zpěvačka Ariana Grande se vdala. Na svatbě bylo pouhých dvacet hostů

od Nikola Jaroschová
   2 minuty čtení
Ariana Grande

Zdroj: Profimedia

Ariana Grande je americká herečka, zpěvačka a skladatelka. Dříve byla slavná především díky seriálům, ve kterých si zahrála menší role. Dnes si její jméno spojujeme spíše se světově známými hity.

Ariana Grande začínala jako divadelní herečka, později se ukázala v několika seriálech a filmech a dabovala také několik animovaných postav. Pak objevila kouzlo zpěvu a dnes jsou na světě písně jako God is a Woman, Thank U, Next, Rain on me nebo One Last Time.

Zatímco v médiích je díky své kariéře proslavená, soukromí si snaží spíše hlídat před kamerami. Dokázala to i tím, že se vdala v podstatě na tajňačku, a až když bylo po všem, oznámila fanouškům, že má po svatbě.

Vzala si realitního makléře

Se svým partnerem tvořila před svatbou zpěvačka pár teprve rok. Zasnoubili se podle všeho v prosinci minulého roku, nikdo ale netušil, že opravdu plánují svatbu do roka a do dne.

Šťastným mužem, který si zpěvačku a herečku vzal, je realitní makléř Dalton Gomez. Ten pracuje pro luxusní společnost Aaron Kirman Group, která se věnuje prodeji těch největších a nejdražších domů v zemi.

Není tedy ani divu, že prsten, který své dívce k zásnubám daroval, byl z perel a měl hodnotu, kterou si většina z nás ani nedovede představit. Fotografií prstenu se pochlubila Ariana loni na svém Instagramu.

Pár společně strávil hodně času v koronavirové karanténě, takže si ověřil, že ponorková nemoc nehrozí a že skutečně chce zůstat spolu až do konce života. Toto rozhodnutí proto nakonec dvojice potvrdila svatbou.

I když společnými fotkami prokazoval pár už dlouho na sociálních sítích to, že mu to klape, o svatbě nepadlo ani slovo. Proto mnohé překvapilo, když se najednou objevila informace o tom, že už Ariana není svobodná.

V okruhu nejbližší rodiny

Mohlo by se zdát, že si známá zpěvačka bude přát svatbu ve velkém stylu. Opak je ale pravdou. Jejím největším přáním totiž bylo slavit jen s těmi nejbližšími. Žádná velká party se tak nekonala.

Svatba se konala 15. května v domě svatebčanů v Monteku a účastnilo se jí pouze asi 20 lidí. Mezi těmi byla rodina ženicha a nevěsty a nejbližší přátelé. „Šlo o intimní a malý obřad,“ dodal zpěvaččin zástupce médiím.

Ani do médií se svatebčané k obřadu příliš nevyjádřili. Jen několik blízkých potvrdilo, že šlo opravdu o malou svatbu a že jsou oba novomanželé šťastní. Fanouškům musí prozatím tyto informace stačit.

Zda se pár svěří s tím, kdy a kam se vydá na svatební cestu, nebo jakou budoucnost chystá, zatím není jasné. Pravděpodobně se dříve či později nějaké ty informace dozvíme, prozatím se ale musíme spokojit s tím, co svatebčané sami světu sdělují.

Ariana Grande zajisté bude i nadále pracovat na nových hitech a vzhledem k tomu, že je jí teprve 27 let, má před sebou ještě velmi slibnou a dlouhou kariéru. Fanoušci se tak mají na co těšit.

Zdroj: Elle.com, People.com
Autor: Shani Maiová

Související články