Dcera Reese Witherspoon je celá maminka. Skoro je od sebe nerozeznáte

od Nikola Jaroschová
   2 minuty čtení
Reese Witherspoon

Zdroj: Profimedia

Reese Witherspoon je americká herečka a producentka, kterou proslavily filmy jako Pravá blondýnka, Voda pro slony nebo Walk the Line, kde si dokonce za svou roli vysloužila Oskara. Poslední dobou to ale vypadá, že se v její rodině rýsuje další nadějný talent, který byste snad ani od této umělkyně nerozeznali.

Někdy je podoba mezi rodiči a dětmi až neuvěřitelná. Právě takový je případ Reese Witherspoon a její dcery Avy Elizabeth Phillippe. Nikdo by si totiž netroufl pochybovat o tom, že tyhle dvě patří do jedné rodiny.

Po mamince navíc zdědila víc než jen krásu. Ava je umělkyně snad ve všech ohledech, a je proto jasné, že ji čeká nadějná budoucnost. Už dnes by mnoho lidí obě krásné ženy zaměnilo, uznejte sami, nevypadají jako dvojčata?

Velká rodina

Reese Witherspoon se kromě herectví a produkce věnuje také nadační činnosti. V roce 2007 byla nejlépe placenou herečkou Hollywoodu a o tři roky později získala svou vlastní hvězdu na Chodníku slávy.

Finance herečka rozhodně využije, během svého života se totiž musela postarat celkově o tři děti. S prvním manželem, hercem Ryanem Phillippem, se jí narodily dvě děti, dcera a syn.

V roce 2006 se rozvedli, Reese se pak v roce 2012 narodil s jejím druhým manželem, agentem Jimem Tothem, syn. Je to ale právě dcera z prvního manželství Ava, o které se v médiích mluví nejvíce.

Reese Witherspoon dcera

Zdroj: Profimedia

Umělkyně každým kouskem duše

Ava Elizabeth Phillippe se narodila 9. září 1999. Ačkoli této mladé umělkyni bude letos teprve 22 let, už má na svém kontě výkony, za které na sebe může být hrdá. Po matce totiž zdědila nejen půvabnou tvář.

Je to především nadšení pro showbyznys, ve kterém umí Ava poměrně dobře chodit. Už v poměrně mladém věku se začala zajímat o módu a díky své přirozené kráse se stala oblíbenou modelkou vyhledávanou nejedním návrhářem.

Ava se dále věnuje kreslení skečů, které zveřejňuje na svých sociálních sítích, baví ji tvorba modelů pomocí počítačových programů, což často využije při práci v modelingu.

Stala se také hlavní tváří módní značky, kterou navrhla sama její matka. Jejich spolupráce se stala brzy velmi populární především díky společným fotkám, na kterých obě krásky vypadají, jako kdyby jedna druhé z oka vypadly.

Jako vejce vejci

Když se Reese Witherspoon a Ava Phillippe postaví vedle sebe, člověk by snad ani neuhádl, která je která. Dvě blondýnky, které vědí, jak se nalíčit, aby vynikla jejich dokonalost, jsou dokonce i téměř stejně vysoké.

Pokud se navíc podobně obléknou, jsou dokonalou dvojicí pro představení nových kolekcí v rámci svých společných projektů. Vánoční fotka z roku 2020 to dokazuje, podívejte se sami.

O slavné dvojici ještě jistě v médiích uslyšíte. Ať už ve spojitosti s jejich podobou, módními kolekcemi, nebo jiným typem umění. Reese Witherspoon ještě rozhodně hereckou a producentskou kariéru na hřebík nepověsila. A kdo ví, co můžeme čekat od její dcery.

Zdroj: wikipedia.org, imdb.com, Profimedia
Autor: Shani Maiová

Související články