Dara Rolins je na dovolené v Emirátech, raději však nezveřejňuje fotky. Někteří jí vyčítají, že málo pomáhá Ukrajině

od Markéta Krejčí
   1 minuta čtení
Rolins Dara

Zdroj: Profimedia

Zpěvačka Dara Rolins je obvykle velmi aktivní na sociálních sítích. Před týdnem se ale fanouškům přestala ozývat. Hradbu mlčení prolomila až dnes. Jak vysvětlila ve svém příspěvku na instagramu, v současné napjaté době neměla příliš chuť cokoliv přidávat.

Dara Rolins je na svém instagramu obvykle velice aktivní a příspěvky přidává téměř každý den. A to jak ty, které se týkají jejího soukromí, tak i ty pracovní.

Z Malediv přes Prahu do Emirátů

Naposledy se Dara ozvala svým fanouškům 20. února, když byla v Praze na nákupech. Pak ale jako by se po ní slehla zem. Situace se změnila až včera.

Blonďatá zpěvačka přidala fotografii, kde sedí na lodi na moři a za ní zachází slunce za výškové budovy. Jak prozradila, s dcerou je pro změnu ve Spojených arabských emirátech.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Dara Rolins (@dararolins_vermi)

Válka ji zasáhla

Jak v obsáhlém komentáři vysvětlila, situace ohledně Ukrajiny ji nenechává ani trochu chladnou. „Nikdy by mě nenapadlo, že se v této době může náš civilizovaný svět dostat do války,“ píše Dara.

„Tolik zbytečných slz a strachu a tolik obětí zatažených do krutých manévrů jednoho egocentrického muže,“ nebere si servítky popová diva.

Podle jejího názoru je vše v rukou politiků a obyčejní lidé jsou spíše bezmocní pozorovatelé. Přesto ale vyzývá k pomoci Ukrajině, a to jak finančně, tak humanitárně.

Od fanoušků souhlas i kritika

Na konci svého příspěvku vysvětlila, proč se vlastně tak dlouho neozvala. „Přišlo mi dost hloupé přidávat fotky z pláže a psát o tom, jak prázdninujeme.“

Mnoho sledujících s názorem slovenské interpretky souhlasilo. Našlo se však i několik „odborníků“, kteří Daře vyčetli, že ona sama pomáhá málo, a dokonce i několik konspiračních teoretiků, kteří si myslí, že žádná válka neprobíhá. S tím je ale asi bohužel potřeba počítat.

Zdroj: Instagram, Kafe.cz

Autor: Karolína Ševcová

Související články