Přítelkyni Jaromíra Jágra by se líbila skromná svatba. Prozradila partnerova nejoblíbenější jídla

od Markéta Krejčí
   < 1 minuta čtení
Branisova Dominika

Zdroj: Profimedia

Krásná modelka Dominika Branišová je už téměř dva roky partnerkou našeho nejúspěšnějšího hokejisty Jaromíra Jágra. Není divu, že média už divoce spekulují o tom, zda právě ona dostane věčného starého mládence k oltáři. Dominika v rozhovoru pro iDnes.cz řekla, jak to vidí ona.

Dominika Branišová se živí jako modelka, nyní však odsunula svou kariéru na vedlejší kolej. Svůj veškerý čas raději tráví se svým partnerem Jaromírem Jágrem.

Správná hospodyňka

Žít s úspěšným hokejistou zřejmě není jen tak. Jak se modelka nedávno svěřila, Jaromír si potrpí na domácí stravu, ideálně na tu českou, zatímco ona sama se snaží jíst zdravěji.

„Takže mu dělám, co má rád, českou klasiku a já si dělám zdravější jídla (…) Vždycky, když udělám řízky na tři dny, je spokojený,“ řekla iDnes Dominika.

Do vdávání se nehrne

Když už takhle hezky vyvařuje, nejednoho člověka by napadlo, že by se mohla z fleku vdávat. Jak se na to vlastně tváří muž, kterého žádná žena nikdy k oltáři nedostala?

„Nevím, co plánuje, ale já se do toho taky úplně neženu. Do dětí nebo do vdávání, takže nijak jsme to neřešili. Jako bavíme se o tom, ale spíše v legraci,“ vysvětlila krásná brunetka.

Jágr má totiž velkou výhodu, a to, že je Dominice pouhých sedmadvacet let, má tedy na vdavky i na potomky ještě času více než dost.

Svatba? Jen ve dvou na pláži

Jak nedávno prozradila, není úplně romantický typ dívky, která by snila o princeznovských svatebních šatech a obrovské pohádkové veselce.

„Vždycky jsem říkala, že až budu mít svatbu, tak to bude někde na pláži. Budu tam jenom já a ženich a žádná velká sláva okolo toho,“ prozradila zpravodajskému webu. Tak uvidíme, co na to Jaromír.

Zdroj: Idnes.cz

Autor: Karolína Ševcová

Související články