Alena Šeredová ukázala malou dceru. S úsměvem jí pomáhá na zahrádce v Itálii

od Šárka Cvrkalová
   2 minuty čtení
Seredova Alena

Zdroj: Profimedia

Alena Šeredová je sice Češka, již dávno se ale usadila v Itálii, kde si užívá vysněný život, který si vždy přála. Česká modelka a herečka ale rozhodně jenom nelelkuje. Pořídila si u domu zahradu, na které je třeba pracovat. Naštěstí na to má pomocníka.

V Itálii žije Šeredová se svou rodinou. Její muž ji ve všem podporuje, a dokonce i malá, teprve rok a půl stará dcerka Vivienne Charlotte jí pomáhá s prací kolem domova.

Její roztomilostí se pochlubila Alena na svém instagramu. Rozněžnila i drsňáky a podle všeho by si každý takovou malou pomocnici přál.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Alena Šeredová (@alenaseredova)

Milými komentáři (především v italštině) se to pod fotografií roztomilé holčičky jenom hemží. Alena může být na svou dceru hrdá. Zatím sice pomáhá především psychicky mamince tím, jak je rozkošná, je ale jasné, že v budoucnu z ní bude velká zahradnice a nikdy nenechá rodinu ve štychu.

Dvě děti z prvního manželství

Vivienne Charlotte není jediné dítě, které Alena Šeredová má. Se svým prvním manželem, brankářem Juventusu Turín Gianluigim Buffonem má dva syny. Jenomže šťastná rodina z nich nikdy nebyla. Pár se po čase rozpadl.

A bohužel rozvod podle všeho neprobíhal úplně v dobrém. Šeredová dokonce prohlásila, že to bylo nejstresovější období v jejím životě. Bohužel tehdy také kvůli psychickým problémům hodně zhubla a potýkala se se zdravotními komplikacemi.

Naštěstí se ale ze všeho dokázala dostat a postavit se na nohy, už kvůli zmiňovaným dětem. Hodně jí pomohl také nový přítel, italský dědic značky Fiat Alessandro Nasi. Ten se začal kvůli své milé učit česky a dělá pro ni první poslední. Samozřejmě také pro malou dcerku, kterou společně mají.

Rodinná pohoda

O tom, že se rodině skvěle daří, přesvědčuje modelka pravidelně fanoušky na sociálních sítích. Na instagramu sdílí každou chvíli nějakou veselou fotku, na které ukazuje partnera i dcerku. Nedávno třeba přidala snímek, kde se celá rodina šťastně usmívá a pohoda z ní doslova sálá.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Alena Šeredová (@alenaseredova)

Modelka si užívá po nějakých těch komplikacích, kterými musela projít, konečně spokojený život.

Její muž je pro ni, zdá se, dokonalý chlap, který ji nosí na rukou. Malá dcerka je zase andílek, kterému na sociálních sítích posílá srdíčka i bývalá první dáma České republiky Dagmar Havlová.

Šeredová dnes v životě ničeho nelituje. Měla sice problémy, dokázala se ale opět postavit na vlastní nohy. Všechno to vedlo k tomu, že je teď konečně šťastná a má kolem sebe rodinu, která ji miluje. Její sociální sítě tak plní především pozitivní nálada a fanoušci se mají neustále nad čím usmívat.

Zdroj: Blesk.cz, Instagram

Autor: Shani Maiova

Související články