Daniel ze Survivoru se po 59 dnech konečně setkal se svou láskou. Ze shledání sdílel dojemné video

od Soňa Jiroutová
   2 minuty čtení
Daniel Strauch

Zdroje: Nextfoto

Odloučení v každém vztahu je velmi těžké. A pokud k takovému odloučení navíc dojde v jeho počátcích, kdy chcete s tím druhým být co nejvíce, je to opravdu výzva. A právě před takovou výzvu byli postaveni Daniel Štrauch a Anna Kadeřávková, když známý slovenský youtuber nastoupil do pořadu Survivor. O to sladší pak bylo setkání, které dvojice sdílela na instagramu.

Daniela Štraucha zná většina lidí pod jeho přezdívkou GoGo. Jeho kanál GoGoManTV sleduje skoro 2 milióny uživatelů. On si však chtěl vyzkoušet něco nového, a tak nastoupil do reality show Survivor.

S pravdou ven

Daniel se v reality show dostal poměrně daleko a měl dobře našlápnuto do finále. Ale zradilo ho jeho tělo a on onemocněl. Jednalo se sice o krátkodobou slabost, ale pravidla jsou neúprosná. Když se GoGo před kamerami vyzvracel, bylo jasné, že musí jet domů.

Pro Daniela to bylo jistě nepříjemné, ale měl velký důvod proč se těšit domů. Konečně se totiž veřejně přiznal k tomu, co hodně lidí již tušilo. Jeho novou partnerkou je herečka Anna Kadeřávková, kterou diváci mohou znát například ze seriálu Ulice.

O jejich vztahu se sice mluvilo, ale doposud jej nepotvrdili oficiálně. Spekulace rozvířila na konci roku sama herečka, když na svém instagramu sdílela zamilované video. Je na něm s mužem při západu slunce na pláži, ale jejímu společníkovi není moc vidět do tváře. Všímaví fanoušci však odhalili, že se nejspíše jedná právě o Daniela.

Jak již bylo zmíněno, těsně poté youtuber nastoupil do Survivoru, a na odpovědi si tak fanoušci museli počkat.

Dojemné setkání

Kapesníčky připravit, protože dvojice sdílela své setkání po 59 dnech! Je vidět, že odloučení počínajícímu vztahu neublížilo a oba se na sebe velmi těšili!

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Daniel Štrauch (@gogomantv)

GoGo pod příspěvkem dokonce uvedl, že „toto video je tak sladké, že můžete dostat diabetes“.  Svou milovanou doprovodil hned i na první společnou akci, kterou byla projekce filmu Známí neznámí. A vypadalo to, jako by ani nikdy neodjel!

Anička se pro tuto příležitost ověsila diamanty za miliony. Dvojice zářila štěstím a velmi jim to spolu slušelo.

O to větší překvapení pak zažila redaktorka deníku Expres, která se se herečky zeptala na jejich vztah. Herečka totiž na otázku reagovala slovy: „Ne, prosím ne. To je téma, které vůbec nechci načínat a rozebírat“. Na ostatní otázky odpovídala otevřeně. Svůj vztah se tedy nejspíše dvojice rozhodla veřejně nekomentovat.

Zdroje: OnlyU, Expres

Autor: Soňa Jiroutová

Související články