Tomáš Zástěra dostává po Survivoru nabídky na rande. Prozradil, jak s nimi nakládá

od Soňa Jiroutová
   2 minuty čtení
tomas zastera

Zdroj: Profimedia

V Dominikánské republice, daleko od domova a reality všedních dní, proti sobě bojují 2 kmeny – Mao a Azua. S přídělem 2 lžičky rýže a půl kokosu na den si musí soutěžící vystačit, a přitom soutěžit ve fyzicky náročných disciplínách. A proč? Pro výhru 2,5 milionu korun. V případě Tomáše Zástěry se jednalo také o vystoupení z jeho komfortní zóny.

Vždy se vyhýbal sociálním sítím, protože pro něj byly žrouty času a energie. Stačila účast v reality show Survivor a vše je jinak.

Zradilo ho koleno

Tomáš Zástěra soutěž opustil ze zdravotních důvodů. Zradilo ho koleno a v 15. epizodě show Survivor si od moderátora Ondřeje Novotného vyslechl ortel od lékařů – výsledky vyšetření nedopadly dobře, a musel tak soutěž opustit.

Pro Super.cz Tomáš uvedl, že se nejvíce těšil na jídlo od své maminky. Jak by také ne – v soutěži zhubl neuvěřitelných 8 kg!

Kromě jídla a náročných disciplín je show Survivor i o vztazích. V rozhovoru pro Reflex Tomáš Zástěra uvedl, že je to katalyzátor vztahů.

Poměrně brzy prý nastává ponorková nemoc, která je ovšem náročnější v tom, že nelze nikam odejít. K tomu všemu na vás celou dobu míří kamery. Není tedy divu, že o vypjaté momenty není nouze.

Z odpůrce instagramu influencerem

Před odletem svěřil správu svého instagramového účtu kolegyni z Evropy 2 Zorce Hejdové. Po návratu se nestačil divit, co se s jeho účtem stalo! Zorka se své role zhostila s vtipností sobě vlastní.

View this post on Instagram

A post shared by Tomáš Zástěra (@zasteratom)

Jeho instagramový účet nyní sleduje 132 tisíc lidí a číslo stále roste. Pro Super.cz však uvedl, že by nechtěl být influencerem na plný úvazek, protože se s tím pojí různé spolupráce a na ně nemá čas.

Se stoupající popularitou se zároveň objevily fanynky, které moderátora zvou na rande. A co on na to? Prý se pozvánkám zatím vyhýbá, protože je velmi plachý. Nutno podotknout, že se při rozhovoru po těchto slovech šibalsky usmál.

A jak poděkuje své kolegyni Zorce za tuto nově nabytou roli? Zabíjet ji prý nebude, ale mučit ano.

Zdroje: Extra, Reflex, Instagram, Super

Autor: Soňa Jiroutová

Související články