Cindy Crawford se v Paříži sladila s dcerou. Vypadaly jako dvojčata

od Nikola Jaroschová
   2 minuty čtení
Cindy Crawford

Zdroj: Featureflash Photo Agency / Shutterstock

Kaia Gerberová se nejen podobá své mamince, supermodelce Cindy Crawfordové, ale dvacetiletá dívka si od ní bere i příklad v oblékání. V Paříži ukázaly, že stejné modely na dvou ženách nemusí být faux-pas, ale krásná podívaná.

Krátká filmová kariéra

Americká supermodelka, která byla mimo jiné čtyři roky vdaná za hollywoodského herce Richarda Gerea, zkoušela prorazit i ve filmu. První a zároveň poslední velkou filmovou příležitost dostala Crawfordové v akčním filmu Jako štvaná zvěř, v němž si zahrála po boku Williama Baldvina.

I přes masivní reklamní kampaň film finančně značně prodělal a ani kritika z něj nebyla nadšená. Poté jí již byly nabízeny pouze role sebe samé nebo jen krátké vstupy.

Složité dospívání

Úmrtí jejího čtyřletého bratra na leukémii ovlivnilo jak její osobní život, tak i kariéru. Svoji slávu využila pro propagaci charitativních akcí.

Než se však postavila na přehlídková mola, pracovala jako uklízečka nebo hlídala děti. A osud tomu chtěl, že právě fotografie v novinách z jedné její brigády přesvědčila Crawfordovou, že kariéra modelky by pro ni mohla být ta pravá.

Světová topmodelka

Účast ve finále soutěže agentury Elite byla prvním krokem směrem k výšinám. Od roku 1986, kdy se přestěhovala do New Yorku, nabral její kariérní postup značné obrátky a dovedl ji až k časopisu Playboy, pro který nahá pózovala.

Zde si modelky všimla i hudební stanice MTV a nabídla jí smlouvu na módní show House of Style. Od té doby je na každé akci za hvězdu, nejinak tomu bylo na týdnu módy v Paříži.

Sladěná dvojka

Cindy Crawfordová si během týdne módy v Paříži vyrazila ve stejném outfitu jako její dcera Kaia Gerberová.

Během jednoho výletu si dvojice sladila dlouhé béžové kabáty, černé boty a černé brýle a prošla se malebnými uličkami francouzského města.

Pracovní pobyt

Během pobytu v hlavním městě módy se obě modelky samozřejmě věnovaly také práci, včetně přehlídky pro linii Off-White, kterou založil zesnulý Virgil Abloh.

V Cindyině albu na instagramu se objevily snímky, které byly zřejmě pořízeny v zákulisí přehlídky Virgila Abloha, na nichž jsou ona i Kaia již v outfitech z přehlídkového mola.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Cindy Crawford (@cindycrawford)

Jako návrat do minulosti měla Cindy na sobě logo časopisu Life, který zažíval svůj největší rozkvět od 30. do 70. let 20. století, ale dnes už pravidelně nevychází.

Slavné osazenstvo

V zákulisí přehlídky se Cindy znovu setkala se svou kolegyní, supermodelkou z 90. let Naomi Campbellovou, která se také prošla po molu.

Cindy zapózovala i s další supermodelkou 90. let Helenou Christensenovou a také s mladou modelkou současnosti Gigi Hadidovou.

Focení bylo očividně hvězdně obsazené, protože Cindy a Kaia byly vyfoceny, jak pózují s tenisovou legendou Serenou Williamsovou.

Nejen prací živ je člověk

Když Cindy zrovna nepracovala, našla si čas na prohlídku památek a při cestě městem si prohlédla Eiffelovu věž.

Svým více než šesti milionům sledujících dopřála snímek slavné Haussmannovy architektury, kterou viděli z jejího hotelového pokoje.

Cindy do alba přidala také svoji největší pýchu a vyfotila venkovní reklamu na značku Celine s Kaiou v hlavní roli.

Zdroj: dailymail.co.uk, instagram.com, csfd.cz, pagesix.com
Autor: Dominika Jandorová

Související články