Simona Krainová prozradila tip na štíhlou postavu. Odborníci s ní ale nesouhlasí

od Raina Tomanová
   2 minuty čtení
simona krainova

Zdroj: Profimedia

Simona Krainová spolu se svým manželem Karlem Vágnerem absolvovala několikatýdenní pobyt na ajurvédském hubnoucím „táboře“. Podle všeho dohromady shodili 18 nebo 19 kilogramů.

Simona se pyšní nejen sexy křivkami, ale také svými názory na hubnutí. S těmi ale bohužel nesouhlasí většina odborníků na výživu, kteří se do ní tvrdě opřeli a prohlašují, že by se lidé jejími radami řídit neměli. I k takovým má modelka svůj postoj, který zveřejnila na svém instagramu.

Simona svou postavu nemá zadarmo

Mnoho z nás to zná – chceme zhubnout, a abychom to dokázali, zkoušíme různé věci. Simona se fanouškům svěřila, že díky pobytu na ostrově zhubla dokonce 5 kilogramů, zpevnila si tělo a pročistila hlavně svou mysl. Její manžel zhubnul dokonce 13 kilogramů a omezil konzumaci masa.

Výživovému expertovi Lukáši Roubíkovi se ale nelíbí, k čemu Simona své fanoušky nabádá. Její nejlepší rada na hubnutí je pití teplé vody, což Roubík vylučuje. Svými komentáři ale naštval Krainovou, která mu věnovala celý příspěvek, a pak ho dokonce na svém instagramu zablokovala, napsal expres.cz.

„Měl jsem na ni neutrální názor, ale paní Krainová to celé převedla do osobní roviny a píše o mně nepravdy,“ nechápe její chování Roubík. A co ho vlastně tolik rozlítilo? „Naučila jsem se pít teplou vodu. Nejen ráno, ale celý den. Důvod? Skvěle napomáhá trávení nebo urychlení metabolismu,“ zněla věty modelky.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený simonakrainova (@simonakrainova)

Modelka své pocity vyjádřila na sociálních sítích

K tomu expert na výživu uvedl: „Pokud bychom chtěli být opravdu do puntíku přesní, z hlediska energetického výdeje a spalování kalorií je realita přesně opačná! Náš organismus si za fyziologických podmínek totiž udržuje velmi přísně teplotu tělesného jádra v poměrně úzkém rozmezí, a pokud pijeme studenou vodu, náš organismus skutečně musí spálit více kalorií v rámci termogeneze na to, aby tuto teplotu tělesného jádra vyrovnal.“

Její slova tak úplně obrátil, což se Krainové nelíbilo. Na to konto pak napsala příspěvek, že by podobní odborníci neměli dehonestovat tisíc let starou medicínu a něco si o tom nastudovat. „Jak může někdo, kdo se vydává za odborníka v oboru výživa, dehonestovat 5000 let starou medicínu takto arogantním způsobem?“ rozčílila se.

„Svět má úplně jiné problémy, než je pití teplé nebo studené vody anebo sledování odborných rad dalších a dalších chytrých horákyň a horáků, co se jen zoufale snaží zviditelnit tlacháním o mém životě,“ reagovala na současnou situaci mezi Ruskem a Ukrajinou.

Zdroj: Instagram, expres.cz

Autor: Raina Tomanová

Související články