Celebrity a sex: Slavné hvězdy se podělily o nejlepší tipy, jak si okořenit milostný život

od Nikola Jaroschová
   2 minuty čtení
sexy par s pouty

Zdroj: Shutterstock

Zahraniční hvězdy nejsou žádné upejpavé stydlivky. Neměly problém podělit se s veřejností o osvědčené tipy a rady, jak si se svým partnerem obohatit postelové hrátky. Poradily například, abychom si pustili tu správnou hudbu, nebo zkusili sex mimo ložnici.

Nick Jonas: Pouští hudbu (jen ne tu svoji)

Osmadvacetiletý zpěvák říká, že k navození té správné sexy atmosféry je nezbytná hudba. Nikdy by však v ložnici nepouštěl své vlastní písně.

„Je velice důležité mít na takové chvíle dobrý playlist. Já mám samozřejmě svůj vlastní. Mé písničky byste v něm však nenašli,“ prozrazuje zpěvák a dodává, že kdyby si jeho fanoušci jeho hudbu při sexu pouštěli, byla by to pro něj veliká pocta.

Nickovi přijde velice sexy hudba například od Stevieho Wondera, Prince nebo z těch modernějších The Weeknd a James Blake.

Jada Pinkett Smith: Hledejte nová místa

Dlouholetá manželka herce Willa Smithe má perfektní strategii, jak udržet vášeň v (nebo teda spíše mimo) ložnici. „Hledejte místa pro sex, která jsou mimo váš domov,“ říká.

Pokud má partner přístup ke své kanceláři, dejte si tam sexy rande a staňte se jeho zlobivou sekretářkou. Nebo pokud jdete k přátelům na večírek, schovejte se do koupelny nebo do pokoje pro hosty. Zkrátka buďte kreativní.

Jedině takové věci dokážou udržet vášeň ve vztahu i po tolika letech vztahu.

Jenna Dewan: Buďte sexy kvůli sobě

„Lidé se vždy ptají, zda se kvůli svému partnerovi snažíme udržet v posteli vášeň. Ne! Proč bychom to měli dělat kvůli partnerovi? Děláme to přece kvůli sobě,“ říká herečka a tanečnice z filmu Let´s Dance.

Sexy spodní prádlo byste si neměli kupovat pouze kvůli partnerům, ale především kvůli sobě samým. Vždyť když se cítíme sexy, věci to celkově více než prospěje.

Khloé Kardashian: Mluvte sprostě

Khloé z rodu Kardashianů považuje ticho v posteli za nudné. Podle jejích slov je komunikace během sexu naprosto nezbytná. „Když chlap nevydá ani hlásku, jak mám vědět, že se mu to líbí? To mě nebaví,“ říká.

Dodává, že jí ani tolik nezáleží na tom, co partner v posteli říká. Nemusí se nutit do nějakých sprosťáren, pokud mu to není příjemné. Stačí jen, když dá jasně najevo, že se mu něco líbí.

Je dobré vědět, co na našeho partnera funguje a co má rád. A platí to dvojnásob, pokud jste spolu krátce.

Zdroj: People.com
Autor: Klára Kovalčíková

Související články