Celebrity a jejich nevšední mazlíčci, které si zamilovaly při natáčení a vzaly si je domů

od Nikola Jaroschová
   2 minuty čtení
Domaci mazlicci

Zdroj: Shutterstock

Nejprve se stali jejich kolegy a až pak mazlíčky. Když natáčíte s nějakým zvířátkem, často se stane, že se mezi vámi vytvoří pouto a láska. A tak není divu, že si někteří herci adoptovali právě ta zvířátka, se kterými trávili tolik času na place. Ovšem nejde jen o obyčejné pejsky a kočky.

Které hvězdy se po skončení natáčení nemohly rozloučit se svým zvířecím kolegou, a tak si ho adoptovaly?

Sophie Turner a zlovlk

Hvězda seriálu Hra o trůny Sophie Turner se doslova zamilovala do svého zlovlka Lady, kterou si zahrála fenka severského psa Zunni. A tak není divu, že si ji Sophie vzala domů, jakmile se Zunni ocitla po natočení první série bez domova.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Sophie Turner (@sophiet)

V dalších sériích už museli být zlovlci počítačoví, jelikož podle knihy měli být mnohem větší, než tito krásní psi doopravdy jsou.

James Gunn a drsňák Oreo

Vzpomínáte na drsného mývala Orea ze Strážců galaxie? Tak zvířátko, které stálo pro tuto postavu modelem, si oblíbil samotný režisér James Gunn.

Během natáčení si ho zamiloval a neváhal ho vzít také na premiéru filmu.

Pes Rocco a jeho zachránce

Herec Tom Hardy šel na konkurz do filmu Špinavý prachy právě kvůli příběhu, kde je potřeba zachránit opuštěné štěně. A právě mezi ním a psem jménem Rocco vzniklo během natáčení obrovské pouto.

Proto není divu, že se ho Tom po natáčení ujal a od té doby ho bere všude sebou.

Pouto mezi hercem a koněm

Vzhledem k tomu, že série Texas Rising byla kompletně bez počítačových efektů, se herci museli kompletně naučit jezdit na koních.

A tak není divu, že herec Brendan Fraser se po tak intenzivním kontaktu do svého koně Pecase zamiloval a odvedl si ho domů. Silné pouto si s ním prý vytvořil i jeho syn Griffin, který trpí autismem.

Já, legenda bez šťastného konce

Will Smith Ja legenda

Zdroj: Profimedia/Mandatory Film

Herec Will Smith se se svým hereckým psím kolegou při natáčení filmu Já, legenda tak sblížil, že se jim spolu loučilo skutečně těžko.

Fenky německého ovčáka Abbie se chtěl Will ujmout, ta však už ale patřila do jiné rodiny. Will za nimi však občas jezdil a Abbie navštěvoval.

Zdroj: Instagram, Cosmopolitan

Autor: Klára Kovalčíková

Související články