Slavné ženy, které umí stárnout s grácií a plastické operace odmítají

od Nikola Jaroschová
   3 minuty čtení
Pred plastickou operaci

Zdroj: Shutterstock

Plastické operace jsou mezi hollywoodskými hvězdami na denním pořádku. Jenže kolikrát nadělají větší paseku, než aby kráse napomohly. Existují však slavné ženy, které plastiky odmítají, a přesto stárnou s grácií a za své vrásky se nestydí. Takové ženy si zaslouží obdiv a úctu. Ve výsledku vypadají mnohem krásněji, než ty voskové figuríny, jimiž se svět jenom hemží.

„Já nemám strach ze šedých vlasů a nepočítám, kolik mi zbývá času. A nehledám si vrásky okolo očí, nějak bylo, nějak je a tím to končí,“ zpívá Hana Zagorová ve své písni s názvem „Já nemám strach“.

A strach nemá ani několik žen z Hollywoodu, které se za svůj věk a za své vrásky nestydí. Odmítají plastiky, a přesto umí stárnout s grácií.

Kdo tedy nechce vypadat jako vosková figurína a chce stárnout přirozeně? Stejně byste těmto krásným a okouzlujícím ženám věk nehádali.

Meryl Streep (72 let)

Meryl Streep

Zdroj: Shutterstock

Tato skvělá a krásná herečka je přesvědčená o tom, že plastiky především zvýrazní nedostatky. Nechce dopadnout jako celebrity, jejichž rozhodnutí podstoupit plastiky pouze zapříčinilo, že vypadají úplně jinak než dřív.

I přes její nepatrné vrásky shledáváme tuto ženu neuvěřitelně krásnou, šarmantní a půvabnou.

Salma Hayek (54 let)

Salma Hayek

Zdroj: Shutterstock

Ačkoliv Salmu filmaři do kosmetických úprav tlačili, nikdy si botox do čela vpíchnout nenechala. Dala přednost přirozenému stárnutí a brala jen ty pracovní příležitosti, které žádné plastiky ani botox nevyžadovaly.

Když se na ni podíváte, musí vám být hned jasné, proč tato žena nemá žádné úpravy a omlazování zapotřebí. Vždyť je jednou z nejkrásnějších a nejzajímavějších žen stříbrného plátna.

Emma Thompson (62 let)

Ema Thompson

Zdroj: Shutterstock

Herečku, kterou všichni známe z filmů Harry Potter jako profesorku jasnovidectví nebo jako stárnoucí manželku ve filmu Láska nebeská, pozlátko plastických operací také nikdy nelákalo.

Podle ní by šedesátileté ženy neměly vypadat na třicet. A my s ní plně souhlasíme. Raději vypadat přirozeně než se nechat zhyzdit plastickými operacemi.

Julia Roberts (53 let)

Julia Roberts

Zdroj: Shutterstock

Pretty Woman sice má už jednu zkušenost s botoxem za sebou, ovšem stojí si za tím, že už nikdy víc. Přece vrásky jsou důkazem, že se člověk v životě hodně smál.

A když má někdo tak krásný úsměv jako právě Julia, je téměř jeho povinností obdarovávat svět tímto kouzlem snad nejhezčího úsměvu v Hollywoodu.

Julianne Moore (60 let)

Juliane Moor

Zdroj: Shutterstock

Ta veškeré estetické zákroky také odmítá. Tvrdí, že jsou dnes už naprosto běžné. A tak lidé pomalu začínají zapomínat, jak vlastně tvář stárnoucího člověka vypadá.

Autor: Klára Kovalčíková

Související články