Žaneta (34): To snad nemyslí vážně, vykřikla jsem. Když si vzpomenu na svatební noc, ještě teď jsem vzteky bez sebe

od Nikola Jaroschová
   2 minuty čtení
Zena po svatbe

Zdroj: Shutterstock

Svatební noc je bezesporu jednou z nejočekávanějších nocí v životě. Každý si pod ní představí něco výjimečného a budoucí manželé si svoji svatební noc představují opravdu různorodě. I Žaneta měla v hlavě představu, jak by mohla její první noc coby vdané ženy vypadat. Rozhodně ale nepočítala s tím, jak se to celé zvrtne.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenářky. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenářky pozměněna.

Na svatební noc určitě nevzpomíná se zasněným úsměvem. Popsala ji v e-mailu a svěřila se tak, co jí partner první noc v roli manžela provedl.

Všechno jsem měla naplánované

Žaneta, stejně jako asi každá nevěsta, svoji svatbu pečlivě plánovala. Od žádosti o ruku měla půl roku na přípravu té nejkouzelnější svatby, kterou si vysnila. A zpočátku se zdálo, že všechno půjde přesně podle plánu.

„Do příprav jsem se snažila zapojit i přítele Honzu, ale nejevil o to moc zájem, tak jsem to nakonec vzdala,“ svěřuje se Žaneta. „Usoudila jsem, že je lepší ho z toho vynechat než se pořád rozčilovat jeho nezájmem,“ dodává.

S kamarádkami jsme vtipkovaly o svatební noci

„Pomáhaly mi moje kamarádky, se kterými se známe už roky,“ pokračuje Žaneta. „Kolikrát jsme vtipkovaly na téma svatební noc a kamarádky si ze mě dělaly legraci, že z toho beztak nic nebude,“ píše Žaneta, která se před kamarádkami dušovala, že by Honza svatební noc rozhodně nezazdil.

V duchu ale měla obavy, jak jejich svatební noc dopadne. Představovala si romantiku, po které touží asi každá žena, a doufala, že na tuhle noc nikdy nezapomene. A taky že ne, jen to celé nebylo tak, jak si vysnila.

To snad nemyslí vážně, vykřikla jsem

Svatba Žanety a Honzy se konala na zámku, všechno bylo kouzelné a Žaneta se svěřila, že se toho dne cítila jako princezna. Oslava se poté konala v nedalekém penzionu, kde měli svatebčané včetně novomanželů strávit noc.

Žaneta a Honza měli zarezervovaný apartmán. Žaneta si s majiteli domluvila, že jí do pokoje dají plátky růží a po půlnoci připraví vychlazené šampaňské. Zkrátka si plánovala, jak si noc užije se svým manželem.

„Přišla jsem do pokoje asi dvacet minut po půlnoci,“ popisuje. „Všechno bylo podle plánu, svíčky, růže, šampaňské. Speciálně na tuhle noc jsem si koupila svůdné prádlo a těšila se, až ho příteli ukážu,“ svěřuje se. „Když jsem ho viděla mezi dveřmi, vykřikla jsem. Tohle přece nemohl myslet vážně!“

Ze svatební noci nebylo nic

Ať už si Žaneta v duchu plánovala a představovala cokoli, svatební noc rozhodně nedopadla vesele. Manžel se sice do pokoje dostal po půlnoci, jak si plánovali, ale nepřišel sám.

„Byl tak opilý, že ho museli dva kamarádi podpírat,“ vysvětluje Žaneta. „Svalili ho na postel, sami zpití, poté se vypotáceli z pokoje a nechali mě tam s ním. A manžel ani nevěděl, že už je v posteli, do minuty usnul,“ dodává.

Ze svatební noci tak nebylo nic. Žaneta dokonce musela spát v pokoji kamarádky, protože se Honza rozvaloval přes celou postel. Na svou svatební noc nebude vzpomínat ráda.

Autor: Karolína Nezbedová

Související články